Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós ajándékait le lehet...

Anyós ajándékait le lehet állítani valahogy?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, nem azzal van a bajom, hogy anyós adja. Hanem azzal, amilyen. Baromi aranyos, hogy vesz nekem ezt-azt, de egyszerűen mindig olyan béna dolgokat vesz...


Piacra jár állandóan és onnan összevásárol ilyen filléres szarokat. Ami még hagyján, kit érdekel, ha olcsó, de tényleg olyan cuccok. Pl. vesz cigány árusoktól tiszta műszál szűk felsőt, aminek a se a színe, se a fazonja nem olyan, amit valaha is felvennék, és amúgy is izzadós vagyok nem viselnék el olyan anyagot magamon. Aztán vesz delfinkés karkötőt valami olcsó bizsut, amin még bevonat sincs, mikor megkaptam udvariasságból felvettem, percek múlva úgy viszketett a bőröm tőle.. Én nem bírom az ilyet.


Egyszerűen sajnálom, de egy az, hogy én egy bunkó sznob vagyok, a divat is érdekel és nem veszek magamra ilyen gagyi akármiket, másik meg az, hogy egy csomószor olyanba nyúl bele, hogy ha még tetszene is viszketek tőle stb.


Így viszont tök feleslegesen vesz meg dolgokat, ami neki se jó, hogy kiad rá. De azt meg nem mondhatom, hogy Juliskám ne vegyél már nekem ilyen szarokat, mert sose jutna eszembe felvenni, tiszta gáz... Főleg, hogy ugye neki tetszik, meg van 2sógornőm, és nekik ilyen elcseszett ízlésük van, ők is odavannak az ilyen bazári dolgokért, szóval nagyon nagy bunkóság lenne tulajdonképpen közölni velük, hogy nagyon szar az ízlésük...


Vagy hagyjam a fenébe, hadd vegye és suvasszam el egy fiókba otthon?


2013. ápr. 2. 15:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

ÉN mindig fillérem porcelán, meg műanyag mütyüröket kapok. HOzzáteszem nem vagyok egy szentimentális alkat, ráadásul utálom az ilyen biszbaszokat.

A lányunknak is gagyi játékokat vesz, az egyik úgy becsípte az ujjamat, hogy vérhólyagom nőtt, stb...

Egyszer összeszámoltam, hogy azon az alkalmon mennyiért vásárolt bucsus barbit és társait, kijött 15ezer ft.

Hát ebből már lehetett volna valami normálisat is.

2013. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!