Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illene megköszönnöm az ex...

Illene megköszönnöm az ex ajándékait? Vagy el se fogadjam?

Figyelt kérdés

1,5 éve szakítottunk, 1 éve új párom van. Kb 6 hete összefutottam az exel a városban. Látványosan megbámult, és megdicsérte milyen csini vagyok.

Másnap jött a pizzafutár, hogy valaki küldött nekem egy pizzát.(Ismerős hozta ki a pizzát, ő mondta hogy az exem küldi és jó étvágyat kíván). 3 napra rá egy csokor vörös rózsát kaptam. A cetlin lévő pár sort elolvasva, felismertem az írását. 2 hétig semmi, majd jött egy kutyás képeslap. Egy ideig megint semmi, tegnap megint pizzát küldött, ma pedig ismét virágot.

A virágot anyumék szobájában hagytam, a pizzát megettem. A képeslapos eldugtam.

Párom nem tudja ezeket, nem akarok veszekedni miatta.

Nem akarok az extől semmit, nem is reagálok az ajándékaira.

Lehet, el sem kellett volna fogadnom az ajándékokat.

Szerintetek?


(Se az új címét, se a telefonszámát nem tudom az exemnek. Iwiwen nincs fent és gyerekesnek találom, hogy az anyjával üzenjek neki.)


2010. aug. 10. 19:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem utasítsd vissza, úgy legalább egyértelmű a hozzáállásod.
2010. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
NE fogadd el. Szerintem egyértelmű.
2010. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

De ha nem fogadom el a pizzát meg a virágot, ő azt tudni fogja?

Szerintem nem.

2010. aug. 10. 19:16
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Vörös rózsát tényleg nem kellene elfogadni.
2010. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
80%

A 197-es tudakozón megmondják a mobilszámokat is,ha azok nem titkosak.Próbáld meg,hátha meglesz a száma.

Ha nem,akkor egyszerűen ne fogadj el semmit.A virágot és a pizzát vissza is lehet küldetni a képeslapot pedig ki lehet dobni.Minek dugdozni bármit is az extől,ha azt nem a kapcsolatotok alatt,hanem a következő kapcsolatod alatt kaptál tőle.

Legyél egyértelmű!

2010. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Küldj valami célzást cserébe, például egy fényképet magadról és a barátodról.
2010. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
De nem adja meg a saját nevét meg címét, mint egy csomagnál, hogy a postás visszaküldi neki.
2010. aug. 10. 19:18
 8/39 A kérdező kommentje:

19:17

de hova küldjem? Nem tartaná gyerekesnek? Nem mintha érdekelne... de ez ilyen ovis stílus.

2010. aug. 10. 19:18
 9/39 anonim ***** válasza:
67%

Párod emiatt veszekedne? Hűha.

Pedig lehet akkor az anyjával kell beszélj, vagy a pizzafutárral, stb.

2010. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nem értem! Nem elég hogy elfogadod még a mostaninak el se mondod? Tudod mit csinálsz?
2010. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!