Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illene megköszönnöm az ex...

Illene megköszönnöm az ex ajándékait? Vagy el se fogadjam?

Figyelt kérdés

1,5 éve szakítottunk, 1 éve új párom van. Kb 6 hete összefutottam az exel a városban. Látványosan megbámult, és megdicsérte milyen csini vagyok.

Másnap jött a pizzafutár, hogy valaki küldött nekem egy pizzát.(Ismerős hozta ki a pizzát, ő mondta hogy az exem küldi és jó étvágyat kíván). 3 napra rá egy csokor vörös rózsát kaptam. A cetlin lévő pár sort elolvasva, felismertem az írását. 2 hétig semmi, majd jött egy kutyás képeslap. Egy ideig megint semmi, tegnap megint pizzát küldött, ma pedig ismét virágot.

A virágot anyumék szobájában hagytam, a pizzát megettem. A képeslapos eldugtam.

Párom nem tudja ezeket, nem akarok veszekedni miatta.

Nem akarok az extől semmit, nem is reagálok az ajándékaira.

Lehet, el sem kellett volna fogadnom az ajándékokat.

Szerintetek?


(Se az új címét, se a telefonszámát nem tudom az exemnek. Iwiwen nincs fent és gyerekesnek találom, hogy az anyjával üzenjek neki.)


2010. aug. 10. 19:07
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mit szólna hozzá, de nem kockáztatom meg, hogy emiatt összevesszünk.

Sok pizzafutár van, csak egyet ismerek, az se dolgozik mindig. :(

2010. aug. 10. 19:21
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

A párod biztos nagyon örülne, ha tudná, hogy az exed etet!


Szerintem nagyon kicsinyes, hogy elfogadod, és még kétszinü is a párod előtt. Te mit szólnál, ha ő igy fogadgatna el az ex barátnőjétől dolgokat?

2010. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad,hogy egy ismerős hozta ki a pizzát.Ha az az ismerős ilyen közlékeny,hogy megmondja kitől van a pizza,akkor te is megteheted,hogy azt mondod:"A pizzát nem kérem és mondd meg Gézának,hogy ne is küldjön,mert nem fogom elfogadni."

A virágot sem kell elfogadni.Kevesebb galibát okoz,ha nem veszed át,mintha dugdozod.A képeslap pedig tényleg kuka,mert bármikor megtalálhatja a párod és akkor nem a képeslap ténye lesz a gáz,hanem az,hogy titkoltad és ezzel válsz gyanússá.

2010. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Az ismerősnek elmondhatom, hogy na ha XY küldi a pizzát, egyétek meg.

De ha nem ő jön?

Összetéptem a képeslapot, és kidobtam.

2010. aug. 10. 19:23
 15/39 A kérdező kommentje:
Szerintetek el kéne mondjam a páromnak ezeket az ajándékokat?
2010. aug. 10. 19:24
 16/39 anonim ***** válasza:
88%

mellesleg a pizzafutár csak tudja hogy kinek fizet?! Nemde?!

tőle elkérheted a címet.

Megmondhatod párodnak hogy az exed küldözget így legalább tiszta lesz a lap és tuti nem buksz le, a virágot anyudnak adod a pizzát meg pároddal megeszitek :))

Gondolom ennek ő is örülne :))

2010. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Miért tudná?

Bemegy az illető, rendel egy pizzát, kifizeti.. és bediktálja a címet. A kutyát se érdekli hogy őt Gézának hívják.

2010. aug. 10. 19:28
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes lenne elmondani, hisz a titkok csak bajt szülhetnek! Valami apróság kiderül, és kombinálni kezd, gyanakszik, főleg, hogy nem szólsz neki semmit.

Remélem, hogy olyan típusú párod, akivel bármit meg lehet osztani és ezért nem lesz baj! Sajnos nem tudhatom, hogy ő milyen!

2010. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Ha már ki van fizetve a pizza, a pizzafutárt nem érdekli, hogy nem tudja kézbesíteni. Őket nem éri semmilyen kár.
2010. aug. 10. 19:29
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Nos,elfogadtad,ezzel egyértelművé tetted számára,hogy nem vagy közömbös iránta.

Jelzésnek vette,mégpedig olyannak,hogy még mindig érdekel téged,hisz az ajándékát fogadtad.Ha nem akarsz már tőle semmit,akkor jelezd felé,ahogy csak tudod.Mindegy kin keresztül.Mellesleg a haverjaitól,anyjától is megtudakolhatod,nem kell ehhez tudakozó.

2010. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!