Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbolondulok itt, ti mit...

Megbolondulok itt, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

kollégista vagyok, idegen országban, a családomtól távol. Az ünnepekre sem tudtam hazamenni. Tanulok, dolgozom. Van pár haverom és egy barátom, de neki is sok a dolga így ma nem találkozunk, sőt valószínűleg pár napig most nem fogom látni. Itt ülök egyes egyedül ünnepnap a kis szobámban és megöl az unalom. Nem mintha nem tudnék filmet nézni, a baj h annyira magányosnak és elhagyatottnak érzem magam.nincs semmihez s kedvem..úgy érzem megbolondulok a négy fal között de kint meg hideg van és minden bolt zárva...

ti mit csinálnátok? Tudom ki kell alakítanom egy életet de nem tudom hol kezdjek hozzá...

19L


2013. ápr. 1. 19:26
 1/4 Pufadtgyík válasza:
sztem probálj meg minnél tobb barátot(barátnot) szerezni,hogy amikor magányos vagy ne csak egy ember legyen akivel el tudol beszélgetni a dolgokrol.Egyébként én is kollégista vagyok de én akkor szoktam ilyenhelyzetbe kerulni amikor eszembe jut hogy a szuleim mennyi pénzt olnek belém és nem tudom hogy megfelelek e az elvárásaiknak.Sztem az lenne a legjobb neked ha lenne egy barátnod.Vele pedig minden problémát megtudnál beszélni.Sok sikert :)
2013. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van egy barátnőm de épp most elköltözött...ez is elég szomorúvá tett, mert ugye külföldön nem szerez olyan könnyen barátokat az ember
2013. ápr. 1. 19:49
 3/4 anonim válasza:
Neten keress baratokat kamoz veluk! vagy egy hazi allat egy kis horcsog cicus vagy egy pici kutyus papagaj tokeletes hallgatosag;) vagy valami hobbi tojas festes minnel szebbre vagy olvas es merulj el a konyvbe joga meditacio vagy pilates vagy pedig aludj:D most csak ezek jutottak eszembe
2013. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tetszőleges művészet, kézműves vagy egyenesen barkács dolog (hehe, egyből lennének barátaid a koliban: "a szobában flexelő csaj" :D) Vagy egyszerű tudásvágy olyasmiben, amit nem tanítanak suliban. Akkora videók vannak! Könyvek is elérhetők százával, mindegy is, hogy mi érdekel. Főleg ha nem vagy kénytelen a magyar nyelvre szorítkozni. Azt gondolná az ember, hogy suli mellett milyen megterhelő, pedig nem. Játék, ami kielégíti a kíváncsiságot, valódi szabadidős tevékenység.


Apropó kíváncsiság, tudod-e mi teszi ki a netes adatforgalom mintegy 70%-át? :D

2013. ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!