Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mondjam el az...

Troll007 kérdése:

Szerintetek mondjam el az igazat? Vagy azzal mindent elrontanék? (többi lent)

Figyelt kérdés

arról van szó h nagyon szeretek lovagolni de anyám nem engedi, mondván h le fogok esni, meg fogok halni...stb.

értem én h félt meg minden de azt is tudom h betegesen fél a lovaktól. (tök alaptalanul mert életébe nem találkozott még lóval) van egy ismerős (én jobban ismerem, anyám nem annyira) aki lovagolni tanít. anyám nem tud róla mert suli után hazamegyek, átöltözök és azt mondom h barátnőmmel leszek de igazábol lovagolni megyek. egyszer anyám azt mondta h elvisz autóval ne buszozzak, én meg persze megengedtem h elvigyen az egyik bnőmhöz. szval szerencsére nem tudta meg. de nem tom h meddig megy ez így félek h lebukok. tudom h el kellene mondanom az igazat de úgyis rögtön ki se mehetnék a házból. még akkora se ha esetleg tényleg bnőmmel mennék valahova. nem érti meg h nekem ez az álmom és egész életemben lovakkal szeretnék foglalkozni. mit tegyek? adjatok tanácsot, léccii! :(


2013. ápr. 1. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
En elmondanám, hiszen igy az anyud a félelmeivel hazugságban tart.
2013. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

Kicsikém, semmilyen anyai féltés nem alaptalan.

Pláne ilyen hazudozós gyerekeket illetően!

Mielőbb mondd el az igazat, mert pórul jársz, ha anyukád máshonnan tudja meg, soha többet nem bízik majd meg benned, és annak a kapcsolat látja kárát.

Hidd el, szeretetből félt.

Bizonyítsd be neki, hogy te ügyes vagy, bátor, győzd meg, hogy meg tudod csinálni, akkor elenged.

Ha viszont kijátszod, és becsapod, csak egy dedós nyafogós gyermek vagy, aki nem érett arra, hogy eljárhasson lovagolni.

2013. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a dolog. Nekem anyukám annyira fél a mély víztől, hogy mikor olimpián beleugrottak a vízbe, anyum elsírta magát. Teljesen kiakadt mikor bejelentettem, hogy elmegyek uszodába. Lehet tiszteletlen dolog, de nem igazán érdekelt, hogy elenged-e vagy sem (diákmunkára szoktam menni, abból fizettem). Ekkor olyan 17 éves lehettem, most 21 vagyok, már megszokta. :)
2013. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mennyi ideje tart ez hazugság?
2013. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nemrég lettem 14 :) kicsit több mint fél éve kezdtem el ezt az egészet
2013. ápr. 1. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem és el kéne mondani neki h mi a szitu, DE! én se nagyon tudnék elé állni és azt mondani h "figyelj anyu, x ideje azt hazudom neked h barátnőimmel vagyok közben pedig titokban lovagolni járok!" ha legalább kicsit is ismeri azt a bizonyos ismerőst kérd meg h beszéljen vele. vagy mondja el ő az igazságot (tré lesz ha kiderül de ez nem számít), vagy vegye rá anyukádat h engedjen lovagolni. (így nem derülne ki a dolog de engedéllyel lovagolhatnál) remélem segítettem :)
2013. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!