Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen hülye vagyok? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen hülye vagyok? Mit csináljak? Lehet mindent elrontanék? . Bővebben lent!

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. A barátnőmmel négy éve vagyunk együtt, és most már 6 hónapos terhes. Úgy volt hogy elmegyünk haverokkal egy hétre a balcsira, úgy kb 10-en. Aztán előtte való nap hogy indultunk, a barátnőm mondta hogy inkább otthon marad, mert nem érzi jól magát, és legalább el tud menni szüleihez, egy kicsit velük is tud lenni(ő 19 éves).Szóval én lementem, 6-an voltunk összesen, mert akkor senkinek sem jött a barátnője(Ez itt kezdett veszélyessé válni).Aztán a parton hozzánk vágódott 3 lány.Tulajdonképpen nem is volt baj, már az elején letisztáztuk velük, hogy akkor legyenek csak velünk ha semmi hátsó szándékuk nincs, mert hogy a barátnők otthon várnak. Ezt fel is fogták(úgy látszott.)Aztán egyik este kimentem 11 óra fele telefonálni, meg sétálni egyet.Az egyik lány, akivel szoktunk lenni jött velem szembe. Sírt. Nem nagyon kérdeztem mi baja, csak mondtam hogy nyugodjon meg, meg hogy visszakísérem a szállodába.Ez így is lett. A szálloda előtt elköszöntem tőle, és a mi szállodánk fele vettem az irányt.Amikor utánam futott, hogy várjak, és megcsókolt.Utána ott maradtam vele egy két percig, és mondta, hogy már mióta ott vannak, erős érzelmeket táplál irántam. Én meg elmondtam neki a barátnőmet, meg hogy otthon vár.Aztán hazamentem. Most hatalmas bűntudatom van, mert nagyon nagyon szeretem a barátnőmet. Másnap a parton én inkább egyedül, vagy az egyik haverommal voltam, nem is kerestem a lányok társaságát. Ha elmondanám a barátnőmnek,mi volt, lehet mindent elrontanék? Szerintetek mit csináljak?
2010. júl. 25. 16:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ne mondd el, mert ha én ezt megtudnám, teljesen kiborulnék. Szegényke várandós is, ezzel ne zaklasd fel! 20/L
2010. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%

el ne monddd!!

teljesen kiakadna! biztos.

és még igaza is lenne.

2010. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Büszke lehetsz magadra tesó!
2010. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem, nem leszek büszke magamra...és nem is leszek...

Köszi a válaszokat!

2010. júl. 25. 16:27
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem olyan vészes, hisz te nem táplálsz iránta semmit, pláne, hogy ő csókolt meg, és nem te őt. Egyáltalán próbáltad abbahagyni a csókot?
2010. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg büszke lehetsz magadra. Alapból otthon van a barátnőd, nem érzi jól magát (gondolom köze van hozzá a pocaknak is), te pedig elmész a haverokkal a Balatonra. Hát már ehhez gratulálok!
2010. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Bár az őszinteség híve vagyok, de! jelenleg én is várandós kismama vagyok, és nagyon nem szeretnék a terhességem közepén egy ilyet megtudni!!!! A kismamák egyébként is érzékenyebbek, mint máskor. És ehhez nem is kell terhesnek lenni, hogy kiboruljon.

Ne mondd el! Főleg, hogy nem hagytad tovább fajulni az eseményeket.

2010. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

IGEN BÜSZKE LEHETSZ!!!

megálltad hogy ne legyen több. ha nemcsókoltál vissza akkor nem is megcsalás.

ki hagyna ki ennyiidősen egy ilyen lehetőséget? nemsokan!

2010. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom az eseted,nagyon nagy szívás lehet 22 évesen egy gyerek,főleg a barátnődnek 19 évesen:S
2010. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam abbahagyni, abba is hagytam...csak lehet nem időben...De viszont, ha mondta volna hogy ne menjek, nyilván nem megyek, így meg a szüleivel volt egy hetet, úgy, hogy ott sem vagyok, ami már rájuk fért. A babát szerettük volna:)...Szóval ő várt baba lesz:)
2010. júl. 25. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!