Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen hülye vagyok? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen hülye vagyok? Mit csináljak? Lehet mindent elrontanék? . Bővebben lent!

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. A barátnőmmel négy éve vagyunk együtt, és most már 6 hónapos terhes. Úgy volt hogy elmegyünk haverokkal egy hétre a balcsira, úgy kb 10-en. Aztán előtte való nap hogy indultunk, a barátnőm mondta hogy inkább otthon marad, mert nem érzi jól magát, és legalább el tud menni szüleihez, egy kicsit velük is tud lenni(ő 19 éves).Szóval én lementem, 6-an voltunk összesen, mert akkor senkinek sem jött a barátnője(Ez itt kezdett veszélyessé válni).Aztán a parton hozzánk vágódott 3 lány.Tulajdonképpen nem is volt baj, már az elején letisztáztuk velük, hogy akkor legyenek csak velünk ha semmi hátsó szándékuk nincs, mert hogy a barátnők otthon várnak. Ezt fel is fogták(úgy látszott.)Aztán egyik este kimentem 11 óra fele telefonálni, meg sétálni egyet.Az egyik lány, akivel szoktunk lenni jött velem szembe. Sírt. Nem nagyon kérdeztem mi baja, csak mondtam hogy nyugodjon meg, meg hogy visszakísérem a szállodába.Ez így is lett. A szálloda előtt elköszöntem tőle, és a mi szállodánk fele vettem az irányt.Amikor utánam futott, hogy várjak, és megcsókolt.Utána ott maradtam vele egy két percig, és mondta, hogy már mióta ott vannak, erős érzelmeket táplál irántam. Én meg elmondtam neki a barátnőmet, meg hogy otthon vár.Aztán hazamentem. Most hatalmas bűntudatom van, mert nagyon nagyon szeretem a barátnőmet. Másnap a parton én inkább egyedül, vagy az egyik haverommal voltam, nem is kerestem a lányok társaságát. Ha elmondanám a barátnőmnek,mi volt, lehet mindent elrontanék? Szerintetek mit csináljak?
2010. júl. 25. 16:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ebben az egész sztoriban az egyetlen gáz az, hogy a barátnőd terhes, te meg elmész a srácokkal nyaralni... A többivel nincs semmi baj, nem te csókoltad meg, nem történt semmi, én még lehet hogy örülnék is ha a barátom elmondaná, mert látnám hogy megbízhatok benne. Ügyes vagy hogy ellenálltál, jó lenne ha több ilyen srác is lenne...
2010. júl. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

ne mond el, csak rossz sülne ki belőle.

Amúgy a történet alapján nem igazán történt olyan nagy dolog, ami miatt különösebben marcangolnod kéne magad: az elején is tisztáztad, hogy te foglalt vagy, nem akarsz semmi ilyet. Nem te kezdeményeztél, hanem ő, elég rámenősen. A leírásból ez nem derül ki, hogy picit elkapott-e a hév vagy sem arra az 1-2percre, de ha az embert így váratlanul lerohanják, eléggé meg tud lepődni és zavarodni, hogy ne reagálja le azonnal. De nem mentél bele, tisztáztad a dolgot.


Azzal se feltétlenül értek egyet, hogy milyen szemét vagy, hogy egyedül hagytad, míg te elmentél haverokkal. Ő mondta, hogy akkor végre egy kicsit a szüleivel is lenne, ahol te csak zavarnál.

Felesleges magadat ostorozni, a barátnődet kitenni ennek meg még inkább az lenne és káros.

2010. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
ne mondd el!mert kételkedni fog!!
2010. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
NE MOND EL . SEMMI SEM VOLT KÖZTETEK. Ő HA EZT ELMONDOD NEM HINNÉ EL, AZT HINNÉ HOGY TÖBB VOLT.. NYUGODT LELKIISMERETTEL ÉLHETSZ. NE MESÉLJ ERRŐL NEKI.
2010. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
37%
hacsak nem vagy gazdag elbaxott egy élet vár rád... bnődre meg méginkább
2010. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
ma 16:45 ös vagyok. és grat a babához!
2010. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Miért várna ránk elbaszott élet?

Köszönjük:):)

2010. júl. 25. 16:52
 18/21 anonim válasza:

Szerintem inkább ne mondd el,hiszen ha neked nem jelentett semmit az a csók,ez a bnődet csak felzaklatná!


Grat.a babócához!:)

2010. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
De egyzser csak el kell mondd...de csak amiután megszületik a baba
2010. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
kérlek, halgass rám, és mondd el. Vagy legalább a baba születése után. Esetleg egy kis színészkedéssel játszd el, hogy mérgesen és megsértődötten mész haza, és akkor elmondod a sztorit, és legalább nem fog annyira haragudni rád. De mindenképp mondd el, különben később derül ki, és az még jobban fáj.
2010. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!