Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hagyhatnék mindent a...

Hogyan hagyhatnék mindent a hátam mögött?

Figyelt kérdés

Itt akarom hagyni az életemet. Úgysem vezet sehová. Egy világvégi faluban élek, van egy szakmám, jó fizikumom egy jogsim és beszélek angolul/oroszul, DE egy fillérem sincs, a szüleimmel élek 22 évesen, munkalehetőség: nulla. Esélyem sem lesz h párom vagy családom legyen, főleg saját házam. Hogy tudnék mindent itthagyni? Már gondolkodtam a honvédgésen, nem kellek mert szemüveges vagyok...

Azt ne mondjátok hogy menjek külföldre, ha lenne lehetőségem pakolnék és vissza sem néznék, de ahhoz is nem kevés pénz kell és az nincs.

Teljesen el vagyok keseredve.


2013. márc. 31. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kontaktlencse és honvédség.
2013. márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mekkora dioptriás a szemüveged?

+/- 3 dipotria még okés.

2013. ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5-ös...
2013. ápr. 1. 00:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van néhány gyár az országban (pl Tatán, ha jól tudom), ahol keresnek gyári munkásokat, ingyenes munkásszállással, egy ilyen helyen össze tudnál gyűjteni annyi pénzt, amiből el tudsz indulni.
2013. ápr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmész egy gyárba kb 75-ezerért dolgozni, Sörgyár, Italgyár, Elektronikai gyár, Vegyipari, betanított munkásnak

Szerinted én 20 évesen mit csinálok? Ha nem gyárban vagyok betanítva, szerelek mint egy zombi 8órában, vagy épp gépet kezelek.

Annyi a csavar nálad hogy falun laksz, onnan kellene bejárnod egy közeli helyre dolgozni

Katonaságért nem fizetnek csak eltartanak, tehát az csak menekülés a pénzkeresés elől

20/F

2013. ápr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp próbálj valami nagyvárosba beköltözni. Keress társbérlőket, úgy olcsóbb lesz!

Aztán majd csak összejön valami munka!

2013. ápr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!