Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéljek vele/előhozzam újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele/előhozzam újra a dolgot? Vagy mindent elrontanék?

Figyelt kérdés

Van egy lány. Ismerem másfél hónapja. Nagyon jóban lettünk (nem barátság!)

Ő elkezdett érezni irántam valamit, ám mivel van egy széthullóban lévő kapcsolata (sok veszekedés mostanság, szétköltözés) ezért az irántam táplált érzéseit megpróbálta elfojtani.


nem tudom hogy sikerült neki, mindenesetre mostanság megint sokat lógunk együtt. És nem mint haverok, hanem mint inkább 2 zavarban lévő huszonéves.


Helyes volna felhozni a régi dolgokat, vagy nem is felhozni, hanem olyan nyilvánvalóan arról beszélnem, hogy mennyire fontos nekem, hogy rám számíthat, hogy ha vele vagyok az felvillanyoz meg ilyenek?


Vagy az lenne, hogy újra elromlana minden?


2010. ápr. 27. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

sztem csak összezavarnád.... ilyenkor csak legyél melette, tudasd, h te mellette vagy akármi van stb... s lassan ha szerencséd van átpártol hozzád... de ne várj túl sokáig, egyik csaj sem éri meg, és nem is biztos hogy összejön....

szép napot


Sahikán f

2010. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem azt a részt, h "(nem barátság!)" - ezt miért volt fontos megjegyezni? Volt köztetek csók, vagy ilyesmi, szóval nem úgy viselkedtek egymással, mint ahogy barátoknál szokás? Vagy nem értem, ezzel mire akarsz utalni...

Na mindegy.

Vannak lányok, akik nem mernek szakítani, de csak a kezdőlökés kell nekik, h kilépjenek, és újrakezdjék.

Most ezzel nem akarlak biztatni semmire, csak annyit mondok, h az biztos nem véletlen, h sokat lóg veled.

Egyébként beszélhetsz neki az érzéseidről, kérdezheted az övéiről, az érdeklődést mindenki szívesen veszi.

Azt senki nem tudja megmondani, h mi és hogyan változna, viszont abban biztos vagyok, h érdek nélkül egy lány sem barátkozik srácokkal. Mert természetellenes. :)

2010. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csók nem volt köztünk, legalábis mondta, hogy volt hogy alig bírta megállni, de a barátja miatt nem tudná megtenni...


azért emeltem ki, hogy nem vagyunk barátok, hogy nehogy valaki feltegye a kérdést, hogy nem-e barátságból lett szerelem..

2010. ápr. 27. 19:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!