Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák válaszát várnám első...

Anyukák válaszát várnám első sorban! Mit reagálnátok rá?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogy reagálnátok rá ha a 15 éves lányotok bejelentené nektek hogy már nem szűz?

Én lennék a lány, de még az vagyok. Csak van egy barátom, már fél éve, a szüleim is kedvelik, ismerem a fiú családját is. Még nem most feküdnék le vele, mert még várni akarok legalább nyárig. De már szeretném őt :) És kérlek ne azt írjátok, hogy fiatal vagyok hozzá, mert szerintem mindenki érzi hogy mikor "csinálhatja". Egyedül az akadályoz benne, hogy ha kiderülne anyám... tuti nem örülne neki. Kicsit lekezel ilyen téren, úgy vettem észre azért mert kínos neki. De nem akarom megbántani őt vele, ezzel hogy csalódjon bennem, mert fontos nekem. Ti örülnétek ha a lányotok elmondná nektek? Vagy ha nem mondaná el és ....valahogy kiderülne.



2013. márc. 30. 14:01
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Hát igen attól. Azt nem bírnám ki..
2013. márc. 30. 18:38
 22/27 anonim ***** válasza:
Én is nagyon féltem anyu reakciójától anno... De még jobban attól, hogy elkapok valami fertőzést vagy teherbe esek.... Mondjuk én mindig is túl reagáltam mindent, ha fájt a fejem, akkor már agyvérzésem volt és hasonlók :D Gondolhatod mennyire beparáztam amikor a nemi betegségekről olvastam :D úgyhogy igy nagy nehezen anyu elé álltam egyik este, szegénykém annyira besokkolt, hogy 10 perc szünetet kért mielőtt leültünk beszélgetni. Előtte soha nem beszéltünk róla, a menzest előtti felvilágosítás is csak annyi volt, hogy a kezembe adta a dolgokat, megmutatta/elmagyarázta hogy hogy kell használni és hogy ez teljesen normális... De a szexről elég jól elbeszélgettünk és a dokihoz is időpontot kért, pedig azt hittem, hogy ki fog tagadni :D Állj anyukád elé és mesélj neki, hidd el, hogy hasznát fogod még venni annak, hogy anyud úgy érzi, hogy bízhat benned!
2013. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
36%

Igaz nem vagyok anyuka (15 éves vagyok) de az egyik kedves válaszolónak: nem minden szülő olyan,hogy eléállsz és megbeszéled a dolgokat. Mert akkor jön a hiszti,az "ilyen gyereket neveltem" és az ordibálás. Anya hallani sem akar a fiúzásról a fiú barátaimhoz nem enged át délután! Egyszer engedett át majd mikor hazajöttem ilyen kérdéseket tett fel, na jó volt a randi? boldog vagy?

...

ebből kifolyólag én tuti nem mondanám el neki.

2013. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

nem fogsz örülni, de tényleg fiatal vagy még a szexhez. mi lenne, ha nem rögtön azzal kezdenétek, hanem előtte petting egy ideig, megismernétek egymás testét, h mi jó a másiknak. szép lassan, fokozatosan, hogy a szex valódi élmény legyen.


nálunk kicsit vicces volt a szitu, de már másnap bejelentettem anyumnak, h lefeküdtem a sráccal, akiért régóta odavoltam, és örültem, h vele történt először. igaz, akkor már betöltöttem a 17et.


szóval ne siess, hidd el, nem maradsz ki semmiből.


ha látja anyud, h komolyodik a kapcsolat, akkor idővel egyre könnyebb lesz beszélni erről.

2013. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Nem sietünk el semmit....

Írtam hogy nem volt eddig semmi?:D

2013. ápr. 1. 18:41
 26/27 anonim ***** válasza:
55%
Én Anya vagyok.Mondd el hogy hogy érzel iránta,és hogy tudod mit csináltok,mondd el hogy védekeztek stb.Beszélj felnőttként Anyukáddal,hidd el,sejti már hogy lesz vmi,és ebbe bele kell törődnie,csak nehéz elfogadni a szülőknek hogy a kicsi lányuk lassan nagy lány.Én örülnék ha a lányom mindent elmondana nekem.Kérd ki a véleményét most,azt írtad még várni akarsz egy kicsit,ezt is mondd el Anyukádnak.Mondd meg hogy vegyen komolyan.Ha őszintén beszélsz vele annak csak örülni fog :)
2013. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az én anyámmal sem lehetett ilyenről beszélni, az ő álláspontja egyszerűen az volt, hogy ne feküdj le senkivel. Ő nem vett tudomást a szex és az ilyen típusú igények létezéséről. Így elmentem a nőgyógyászhoz egyedül, megkérdeztem tőle, amit tudni érdemes, és elkezdtem gyógyszert szedni. A 18-at azért kivártam, előtte ha volt barátom, csak tapi :) és egyéb szórakozás volt. Jól látod, hogy nem minden anya képes értelmesen kezelni a helyzetet. Én magam miatt vártam ki a 18-at, arra azt mondom, érdemes volt. Én azt mondanám neki, hogy ne aggódjon, még várni akarsz vele egy ideig. Akkor legalább meglátod, hogy erre hogy reagál. Nyilván ha utólag tudja meg egy ilyen bejelentéssel, sokkot kap.
2013. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!