Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok érzékeny?

Én vagyok érzékeny?

Figyelt kérdés
Augusztus 21.-re vagyok kiírva szülésre. Éppen ezekben a napokban 200 km-re motoros rendezvény van, és a férjem vinné az épített motorját bemutatni, illetve végsebesség mérésre. Tegnap megkérdezte hogy mi lenne ha ő lemenne a programra, és ha megindul a szülés, felhívom, és ő 2 óra múlva fenn van Budapesten motorral. majd megszakadt a szívem a csalódástól, hogy életem legnehezebb napjaira csak magára gondol. Évek óta támogatom a motorépítésben, vártam egy kis támogatást hogy velem lesz egyáltalán hogy eszébe jut ilyesmi hogy ilyen messzire elutazik. Túlérzékeny vagyok? Tegyük most félre hogy szülhetek előbb is, később is, de akkorra vagyok kiírva. Fél nap alatt elhidegültem tőle úgy érzem. Alig bírok megmaradni mellette ma, és úgy érzem éveket vesztegettem valakire aki meg sem érdemli.
2013. márc. 30. 12:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy érzékeny,jogos a kiakadás.
2013. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!