Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24-25 évesek! Ti mennyire...

24-25 évesek! Ti mennyire vagytok függetlenek a szüleitektől?

Figyelt kérdés
Anyagilag, "érzelmileg" stb. Hogy érzitek, felnőttként, egyenrangú partnerként vagytok kezelve, vagy még mindig gyerekként?
2013. márc. 29. 17:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Anyagilag még függök, apum és a nagyszülők segítenek be. Hamarosan összeházasodunk a párommal és onnantól szeretnénk teljesen leválni róluk. Anyukámmal nem jó a viszony, szeretjük, de nem értjük egymást. Sokat segített, de róla teljesen le kellett válni, ő teljesen gyerekként kezel, a többiek nem.


24N

2013. márc. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25 leszek, hamarosan költözök, úgyhogy így anyagilag független leszek tőlük, igaz, egy olyan házba, ami a szüleimé jelenleg. Tehát ez még mindig nem igazi függetlenség, de nem érzem hogy emiatt tartoznék nekik, ha nekem gyerekem lenne, én is szívesen odaadnék egy házat lakhatásra, amire amúgy nincs szükségem. Jelenleg itthon élek, de tervezzük saját ház vásárlását is. Egyébként nem adok bele a rezsibe, nem kérték, néha főzök, sütök, és én takarítom az egész lakást, mosok, vasalok.
2013. márc. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
AZ érzelmi rész pedig, hát faterom szeret még mindig gyereknek nézni, és osztani az észt, de látja, hogy nem számít a véleménye, ha kíváncsiak vagyunk rá, megkérdezzük. De ő egyébként is szeret mindenki másnál okosabb lenni, nem csak amiatt viselkedik így, mert én a lánya vagyok. Anyu megért, érti, hogy ez a dolgok rendje. Előző voltam.
2013. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

23 vagyok.

22 évesen költöztm össze a párommal a saját házunkba. Mind ketten dolgozunk, de néha adnak a szülők egy kis pénzt. Nem várjuk el, de szeretnek segíteni.

Fogjuk rá, hogy egyenrangú partnerként kezelnek, de ha van valami akkor persze a kicsi lányuk vagyok. Engem ez nem zavar. Szerintem ez természetes dolog.

2013. márc. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!