Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudom. Mert...

Mit tegyek? Nem tudom. Mert anyu is gyakran mondja hogy felvagdosna az ereit.

Figyelt kérdés

A papámnak jòindulatò ràkja voot de a kemot nem hirta a szervezete ezert lekellett allni vele. A vesemukodese lealt. Kozel van a halalhoz. Most derult ki hogy a mamam mehebe pedig rosszindulato tumor van. Anyum oda fog koltozni hozzajuk hiszen nem tudjak apolni magukat. lehet hogy onzoseg meg onsajnaltatas de mit tegyek. anyzmmal nem tudok beszelni mint regen. a suliha egyre tobb 3-mast kapok. felek hogy meghal a papam es a mamam. mit tegyek? tok hiaba vagdosom magam. semmit sem segit.

12/l


2013. márc. 29. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%

tok hiaba vagdosom magam. semmit sem segit- Mit tegyek?

- a kérdésben a válasz, magad is megoldottad: Ne vagdoss!

Ja, és tanulj.

2013. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
tyűűűűűűűűűűűűűűűű!!!! ez vagy kamu, vagy nagyon rossz lehetsz bioszból.... Mit gondolták kislyányom, ha vagdosod az ereid, felszívódik a rák? Sajnálom a nagyszüleid, de ezzel senkin nem segítesz + még anyukádra raksz még egy kis stresszt. de csináld csak, a világért sem szeretnélek lebeszélni a hobbidról...
2013. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
AZONNAL hagyd abba a vagdosást, tényleg nem segít, nem is fog soha!!!Keress fel egy pszihológust, lehet hogy a sulidban is van! Gondolj bele: azt szeretnéd hogy papád meg a mamád úgy menjen el, hogy te sanyargatod magad?! Ez nem rólad szól! Édesanyádnak most van elég gondja, ne legyél ilyen önző! Állj fel, hagyd abba a vagdosást, és segíts a mamádnak meg a papádnak! Hidd el nekem, már az is segítség, ha ott vagy! Ne magad sajnáltasd, azzal nekik is ártasz! Itt nem Te vagy az "áldozat", ez NEM RÓLAD SZÓL!! Sajnálom ha goromba voltam, teljesen együttérzek veled, és tudom hogy neked is nehéz lehet, de a mamád és a papád kedvéért szedd össze magad! Sok sikert :)
2013. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem azert csinalom hogy a rak elmuljon. nem vagyok ennyire hulye. hanem mindenhol aztvolvastam hogy csookenti aclelki fajdalmat
2013. márc. 29. 12:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvastad? De a te lelki fájdalmadat NE akard úgy csökkenteni, hogy növeled édesanyád lelki-fájdalmát.

Én meg azt olvastam a tanulás mindenki fájdalmát csökkenti. Próbáld csak ki.

2013. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%

Nem tudom, miért kellett törölni a válaszom, ugyanaz a véleményem, mint a többieknek.

Azt hiszed az érvagdosás menő, vagy valami jobb lesz tőle??

Ostoba vagy!!!

2013. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
en nem jelentettem senki valaszat. egyebkent ugyananyit tanulok mint regen amikir otos voltan.
2013. márc. 29. 13:48
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor lehet nem koncentrálsz eléggé. Ez a baj az internettel, tele van vagdosottkezű tinikkel meg borotvapengék képeivel aztán itt a 12 éveseket elhitetik mindenféle böszmeséggel.

17/L

2013. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hivd fel a gyamhivatalt es kerj segitseget, elöször pszichológusit es van anonim segelykeres is.

Meg túl kicsi vagy 12 evesen ahhoz, hogy egyedul megbirkózz ezzel a helyzettel!

Mintsabb megbizz valami idegenbe, aki esetleg bantana, vagy kihasznalna, kerd a hivatalok segitseget.

2013. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Téged ki fog ellátni addig, amíg anyukád a beteg nagyszülőket ápolja? Tényleg nagyon fiatal vagy még hozzá, hogy hirtelen ennyi megpróbáltatás éljen. De sajnos ezekben nincs lehetősége válogatni az embernek. Fiatal vagy, de nem kisgyerek! Pontosan tudod, hogy anyukádnak most rengeteg lelki, és fizikai erőre van szüksége ahhoz, hogy helyt tudjon állni ebben a helyzetben. Borzasztó önző, és buta dolog amit művelsz az önvagdosással. Kit akarsz büntetni??? A haldokló nagyszüleidet?? Anyukádat, aki megpróbálja megkönnyíteni a hátralévő idejüket?? Nem szégyelled magadat? Szerinted ezt érdemlik tőled? Kétlem.

Próbálj egy kicsit mással is foglalkozni, ne csak a saját hasfájásoddal. Igen, most egy darabig nem te leszel a középpontban. Nem azért, mert anyukád nem szeret, hanem azért, mert a nagyszüleid betegsége miatt meg kell osztania magát több feladat között. Ha azt akarod, hogy csökkenjen a bánatod, akkor fejezd be az önsajnálatot, és az értelmetlen önvagdosást. Inkább te próbálj meg segíteni anyukádnak és a nagyszüleidnek amennyire csak tudsz.

2013. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!