Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom miért hazudik? Bővebben...

Párom miért hazudik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mostanában szokása nem elmondani dolgokat, az egyik, hogy kérdezem tőle beszéltél XY-nal (nő), letagadja, hogy nem, de előtte meg azt mondta, hogy már nem is dolgozik ott, de kiderült mégis. Nem értem ennek mi értelme? Főleg úgy, hogy ismerem is az illetőt sokszor találkozunk és tőle hallom vissza a dolgokat.

Szeretem, de a bizalmam megrendült irányába. Sokszor már azon jár az agyam, hogy vajon most igazat mondott.

A másik pedig, hogy eltitkolt egy fontos dolgot, egy másik közös ismerősünk tájékoztatott róla (aki rendőr), hogy megbüntették 10.000 Ft-ra.Megértem én, hogy nem büszke erre, de egy párt alkotunk, 4 éve együtt vagyunk. Elvárnám, hogy igazat mondjon, nem csak én legyek az, ennek kölcsönösnek kellene lennie.

Nem tudom, hogyan tovább, szeretem, jövőre lagzi, de már nem tudok úgy megbízni benne, mint régen. Sokszor úgy érzem ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

Ti, hogy látjátok? Akik voltak hasonlóban, nálatok, hogy folytatodott a kapcsolatotok? Milyen dolgokban füllentett a partneretek?



2013. márc. 29. 09:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Tudod és érzed,hogy szeret? Nem akarlak megbántani,de ha szeretne,nem lenne előtted titka. Nem az az ALAPJA egy kapcsolatnak,főleg,ha össze akarod kötni vele az életed,hogy elmondjátok egymásnak a dolgokat? 2 éve vagyok együtt a szerelmemmel,és mindent tudunk a másikról. Nyilván mind a kettőnknek megvan a múltja, de mióta együtt vagyunk, kölcsönösen nyitunk a másik felé minden esetben. Ez nem arról szól,hogy a másikra lőcsölöd a gondjaid vagy drámáztok ha kell,ha nem, vagy hogy nekem vagy neki nincs saját élete,de az időnk 90%-át együtt töltjük,így mindkettőnknek alap a bizalom.

Valaki írta előttem,hogy a párod hülyére vesz...igaza volt! Ha ennyire nem bízol benne,akkor javasolnék egy komoly beszélgetést,főleg ha házasodni akartok. Ha most hazudik,mi lesz később,amikor már mondjuk kisbabátok is lesz? Ezek nem füllentések,hanem hazugságok. És igenis a 10.000 Ft-os bírságot is el kellett volna mondania... nem tudom, miért gondolják itt páran azt,hogy "nem kell ebből ekkora ügyet csinálni", 4 évről van szó,nem 2 hétről,és a kérdező részéről bizony nem felszínes érzelmekről beszélünk!


Kérdező,beszélj a pároddal.

2013. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit had tegyek hozzá,hogy páran kifogást keresnek a kérdező párjának viselkedéséhez. Mi az,hogy anyáskodik a kérdező? Abszolút nem... egyszerűen csak elvárja azt,amit a bizalmáért cserébe elvárhat,hogy a párja igazat mondjon!
2013. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod utolsó. Legalább van aki belelát a dolgokba!

Várom a további válaszokat, DE inkább kihagyom a válaszadást mert itt az sem mindegy, hogy írok le valamit mert még "anyáskodónak" tűnök....

2013. márc. 29. 12:10
 24/26 anonim ***** válasza:
76%
Nézd előző, én pl. csak leírom, hogy hogyan néz ki a dolog a férfi szemszögéből... tudod, ha "anyuci kirakna mert nem mondtam meg anyucinak, hogy leszidott a rendőrbácsi", akkor a kezdeti elkeseredés után lkezdenék hálát adni, hogy megúsztam az egyik korlátozó közegből (szülői család) a másik korlátozó közegbe kerülést, és keresnék egy olyan társat, aki számára evidens, hogy a párja nem a megnevelni való pici fia, tudomásul veszi, hogy a párkapcsolatunk mellett van saját életem, mozgásterem, levegőm is, és főleg tisztel annyira, megbízik bennem annyira, hogy én majd nagyon pontosan különbséget fogok tudni tenni a mindkettőnk életét hosszabb távon érintő komoly, közös ügyek, illetve a saját magam által is megoldhatók között. Ennyi. És természetesen mindez fordítva is, én se várnám el soha se a páromtól, hogy számoljon el élete minden percével és minden fillérrel... sőt, kifejezetten díjazom, ha nem zúdít rám fölösben olyan dolgokat, amit amúgy is le tud kezelni egyedül, meg amúgy sincs rajta mit eldönteni... mondjuk utazik jegy nélkül, megb...a az ellenőr, kifizeti, ennyi... nyilván a közös kasszából, hisz az első perc óta, 15 éve azon vagyunk... nincs rajta megbeszélendő téma. Sőt, akkor se vártam volna el tőle, hogy szóljon, amikor a közös kasszába csak én raktam, mert még tanult... ugyanis nem az apja vagyok...
2013. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt már 30 ezres bünti gyorshajtásért. Befizette, utólag szólt, hogy ne keressem az összeget, adakozott a rendőrségnek. Nem ugráltam örömömben, de nem is kommentáltam.


Ha hetente lenne kihágás, akkor már szóltam volna, de egyszer belefér, hibázott, ki nem.



Egyébként gyerekkoromban sokáig azt hittem, hogy a rendőrségnek szokás adakozni, mert apám elég gyakran említette. Amúgy nagyon ésszerűen költötték a pénzt, egyedül apámnak nem sikerült az időbeosztását rendesen összerakni és mindenhová padlógázzal közlekedett, elég sokszor lemeszelték. :) Komolyabb vitára a szüleim között sem emlékszem emiatt, esetleg egy-egy "már megint??" megjegyzésre anyám részéről.

2013. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
a kérdező azt írta hogy másban is voltak letagadásai és mellébeszélései,ha csak a bírság lenne a baj ráfoghatnánk a problémaóvástól,de ahogy az előttem szóló is írta,legalább utólag szólna hogy tudj róla,és nem azért hogy mint a kisgyereknek fogni kell a kezét, és szabadságától megfosztani, hanem azért hogy ha szeret akkor érdekelje őt az érzéseid és az hogy ez téged zavar,ha valaki ápolni és építeni akarja a kapcsolatot akkor óvja a párját és a kapcsolatukat,nem tagad,meg elhallgat én is csatlakozom azokhoz akik azt üzenték hogy beszélj vele és tisztázzátok azt hogy ne legyen több titok!
2013. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!