Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudik a párom, vagy van ilyen?

Hazudik a párom, vagy van ilyen?

Figyelt kérdés
Párom németországban dolgozik.Van mobilja,amin én csak megcsörgethetem,Ő pedig vagy rejtettről hív,vagy egy német számról,amit én visszahívni nem tudok.Azt mondja,van egy kódszám,az újságokból nézte ott ki,és azzal hív,így ingyenes,illetve van olyan kód amivel olcsóbb.mi a véleményetek?Mert én a vezetékesét azt mondja azért nem hívhatomm mert annak nem tudja a számát ott a szálláson,de Ő arról hív engem ezzel a kódos valamivel.
2010. júl. 16. 12:38
1 2
 1/20 anonim válasza:
56%
Fő a bizalom... -.-
2010. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, de ha van ilyen kód adja már meg. Mert sajnos mi ezt nem ismerjük és szoktam beszélni egy német haverommal. És így utána is járhatsz,h igaz-e?:)
2010. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
újságból kód....? hááát, izé....kicsit gyanús...
2010. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
ha ilyen lenne az újságban, akkor senki nem venne kártyát vagy nem töltetné fel a telóját. persze vigyázz, majd ilyet be fognak rakni az újságba.
2010. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
sztem is gyanús....
2010. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Biztos vagyok benne, hogy az újságok nyakukat törik, hogy lereklámozzák, neked hogyan tudsz kevesebbet fizetned külföldi hívásért.

Vagy valami extrém jóindulatú vállalkozás ez, vagy sántít a dolog.

Eléggé úgy tűnik, hogy elzárkózik, ő akarja irányítani azt, hogy mikor léphetsz vele kapcsolatba. Emögött nem feltétlenül van rossz, de azért fura.

2010. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

En beirtama Google-ba es lehet,h igaz, bar ujsagban ilyet nem szoktak hirdetni, de van ilyen. angliaban vannak ilyen kartyak,amit ha felhivsz, akkor a mobil ar harmadaert beszelhetsz mas orszagokkal. Igaz ezek altalaban vezetekes telefonra olcsok.

En azt mondom,h legy pozitiv es bizz benne es alatamaszhatom,h letezhet ilyen.

2010. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%

Szia!

Én angliában éltem 2 évig és tényleg létezik ilyen kódos dolog. Én 1 fontért beszéltem fél órát is a családdal annó, DE nem újságban találtam ezt a kódot!!!!

Remélem segítettem dönteni, h hiszel neki vagy sem!!!!!!!

2010. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Banánkártyának hívják, és létezik
2010. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Magyarországon is van olyan kártya,amivel jóval olcsóbban lehet külföldre telefonálni.Ezeknek megvan,hogy mennyi az ára,aztán lekaparod és találsz egy kódot.Megvan,hogy pontosan mit kell elöbb tárcsázni,hogy utána a külföldi számot beütve valóban a kártyáról vonja le a pénzt és amennyiért vetted az lebeszélheted.Nagyon alacsony a percdíj,persze ez az országtól is függ,amit hívsz.

De nem újságban van a kód és semmiképpen sem ingyenes.Lehet,hogy az újságban látta a hírdetést és aztán vette meg ezt a kártyát!

2010. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!