Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudik a párom, vagy van ilyen?

Hazudik a párom, vagy van ilyen?

Figyelt kérdés
Párom németországban dolgozik.Van mobilja,amin én csak megcsörgethetem,Ő pedig vagy rejtettről hív,vagy egy német számról,amit én visszahívni nem tudok.Azt mondja,van egy kódszám,az újságokból nézte ott ki,és azzal hív,így ingyenes,illetve van olyan kód amivel olcsóbb.mi a véleményetek?Mert én a vezetékesét azt mondja azért nem hívhatomm mert annak nem tudja a számát ott a szálláson,de Ő arról hív engem ezzel a kódos valamivel.
2010. júl. 16. 12:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%

Én Németországban élek, és itt tényleg vannak ilyen kódszámok, amiket elétárcsaázva sokkal olcsóbb a hivás: pl. nekem a vezetékesröl 1 perc 1 Euro lenne, a kódszámmal meg 3 Cent! Ezt megadni nem érdemes, mert csak ebbe az irányba müködik, visszafelé nem.


Olyan meg létezik, hogy az újságokban, interneten, rádióban adnak meg ilyeneket (mert ez az újágnak, stb reklámbevétel).


A szállásokon a legtöbb helyen nem nagyon szeretik, ha valakit hivogatnak, mert nem szivesen keresgetik a hivott felet, hogy éppen hol van, onnan viszont tényleg lehet hivni.


Egyébként Németországban nem nézik szivesen, ha valakit a munka közben felhivogatnak, vagy ö telefonálgat privát - sok esetben ezért el is küldhetik.


De azt azért nem értem, ha te ennyire nem bizol a párodban, akkor miért vagy vele. HA velem a férjem igy viselkedne, kételkedne a szavamban, akkor nem sokáig maradna a férjem, bizalom nélkül ugyanis nincs értelme egy kapcsolatnak.

2010. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Tényleg köszönöm a válaszokat,azt kellene tudnom,ezek a lehetséges kódos dolgok,mlyen számot írnak ki.Mert ami körzetet kiír,az eleve Frankfurt,Ő pedig állítólah Hallbergmoos mellett van,és egyébként is hogy írhat ki a vezetékesem kódot,tel.szám helyett,mert ő azt mondja azért nem hívhatom,mert amit kiír az kód,és nem tel,szám.
2010. júl. 16. 13:07
 13/20 A kérdező kommentje:
Aki azt írja,Németbe él,és 3 cent....Tőle kérdezném,mit ír ki ilyenkor az én vezetékesem itthon?És ha frankfurt előhívóját,akkor hogy lehet Ő Hallbergmoosban?Légyszives segíts ha tusz!
2010. júl. 16. 13:13
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én irtam Németországból: az ilyen kódoknál sokszor azt irja ki, hogy ismeretlen szám, rejtett szám, néha az én körzetem, néha egész más - elég sokszor elöfordul, hogy változik egyik napról a másikra, de szinte soha nem az a szám, ahonnan hivom. Anyukám már megszokta, hogy sose rendesen irja ki a telefon.

Viszont van több ilyen kód, mindegyik másmilyen, hallottam már olyanról is, hogy teljesen normálisan kiirta a számot. Ezek a cégek is másoktól bérelnek vonalakat, meg egyiktöl a másikhoz átmennek, ezért nem lehet tudni, hogy éppen mit ir ki.

2010. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt nem irtam bele, hogy a kóddal sokszor egyik központról a másikra lesz átvezetve a hivás, igy egész furcsa dolgokat tud kiirni a telefon: pl nekem már volt olyan, hogy Hamburgi számot mutatott, pedig München környékéröl hivtam.
2010. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
A levelet tekintsd tárgytalannak,nagyon szépen köszönöm a választ!
2010. júl. 16. 13:29
 17/20 anonim ***** válasza:
86%
én olyan kódot ismerek,(ezt az usaban használtam) hogy 10$-t fizetsz és van 48óra beszélgetésed landline(vezetékes) telefonokkal
2010. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A kód még lehet is, de hogy ne hívd, mert nem tudja a saját számát? Ez a része elég gyanús. Mondd meg neki, hogy történhet olyan dolog, amikor fel kell hívnod sürgősen, derítse ki a számát, amin te is tudod hívni. Az neki semmibe nem kerül... De nekem hazugságszagúnak tűnik a sztori, de persze nem tudom, milyen a kapcsolatotok, így biztosat nem lehet mondani.
2010. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Eltudom érni,mert a mobilját hívom,azt kinyomja,és hív a bizonyos valamiről,valahonnan.Egyébként a kapcsolat 18 éves,három gyerek,és higgyétek el,hihetetlen fájdalmas itt,beszélni erről,és néha már azt érzem megőrülök.
2010. júl. 16. 17:41
 20/20 anonim ***** válasza:
Neki sem lehet könnyű ott, idegenben, itthon meg egy gyanakvó feleséggel...
2010. júl. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!