Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom miért hazudik? Bővebben...

Párom miért hazudik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mostanában szokása nem elmondani dolgokat, az egyik, hogy kérdezem tőle beszéltél XY-nal (nő), letagadja, hogy nem, de előtte meg azt mondta, hogy már nem is dolgozik ott, de kiderült mégis. Nem értem ennek mi értelme? Főleg úgy, hogy ismerem is az illetőt sokszor találkozunk és tőle hallom vissza a dolgokat.

Szeretem, de a bizalmam megrendült irányába. Sokszor már azon jár az agyam, hogy vajon most igazat mondott.

A másik pedig, hogy eltitkolt egy fontos dolgot, egy másik közös ismerősünk tájékoztatott róla (aki rendőr), hogy megbüntették 10.000 Ft-ra.Megértem én, hogy nem büszke erre, de egy párt alkotunk, 4 éve együtt vagyunk. Elvárnám, hogy igazat mondjon, nem csak én legyek az, ennek kölcsönösnek kellene lennie.

Nem tudom, hogyan tovább, szeretem, jövőre lagzi, de már nem tudok úgy megbízni benne, mint régen. Sokszor úgy érzem ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

Ti, hogy látjátok? Akik voltak hasonlóban, nálatok, hogy folytatodott a kapcsolatotok? Milyen dolgokban füllentett a partneretek?



2013. márc. 29. 09:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Kivel találkozott,mennyit keres (letagadta a fizuemelését,így mivel azt hittem minimált keres,nem 150-et,adtam neki kölcsön),mikor hol van.

Én meguntam,4 év után kidobtam.(aztán kiderült,hogy a a letagadott fizuja a másik nőjére kellett)

2013. márc. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha kisdolgok miatt hazudik, nagyokért nem fog? Ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2013. márc. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy hozzá akarsz menni valakihez,aki így viselkedik? Mert undorító dolog,amit művel veled,hogy hülyére vesz téged. Eljátszotta velem ezt a volt barátom, 10 hónapig. Kidobtam, megszenvedtem a szakítást,de megérte,most a vőlegényemmel két év után esküvőt tervezünk,és kisbabát. Gondold át,hogy kell-e ez neked,és beszélj vele.
2013. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok benne biztos, hogy kell-e nekem esküvő, házasság.

Szeretem, rossz ha nem vagyunk együtt, de ez az állapot sem ideális.

2013. márc. 29. 09:43
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
Próbáltál már beszélni vele?
2013. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék hozzá egy ilyen emberhez. Minden kapcsolat alapja a bizalom, nálatok ez pont nincs meg!
2013. márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Igen. Mindig azzal jön, hogy "jaj bocs kicsim elfelejtettem", ja persze... egyik napról a másikra nem lesz 100% felejtős egy ember.
2013. márc. 29. 09:46
 8/26 anonim ***** válasza:
51%

#2 off: a "kisdolgokért" az a pisi, szemben a "kis dolgokért"-tal:)))


ON: én - 15 éves őszinte párkapcsolatban - egyáltalán nem sorolnám a jelentős dogok közé egy 10 ezres bírság kérdését, és lehet, hogy én sem mondanám el a páromnak, egyszerűen, mert semmi jelentősége, viszont tök felesleges, hogy egy ilyen baromságon egy helyett ketten dühöngjünk, és az ő napjai is el legyenek cseszve ezzel... tenni meg úgyis egyet lehet, hogy az ember kifizeti, nincs semmiféle valós döntési helyzet, amit meg kellene beszélni.

(ő meg gyanítom pláne nem mondaná el nekem, miért lenne az jó, hogy én itt szidjam agyvérzés-haráron a rendszert hetekig, amikor egy szimpla buta filmen is képes vagyok felhúzni magam...)


Szóval megbeszélni a komoly, hosszú távú, eldöntendő kérdéseket kell mindenképp szerintem, no ez meg egyik se, ez egy szimpla baromság...

2013. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Azt nem értem meg, hogy tudom és érzem, hogy szeret, de akkor miért csinál velem ilyeneket?
2013. márc. 29. 09:51
 10/26 anonim ***** válasza:
21%

"Elvárnám, hogy igazat mondjon, "


Addig te ne várj el semmit a másik embertől, mig egy 4 éves kapcsolatban a társad képtelen veled nyiltan kommunikálni. Mondjuk nem csodálom ilyen viselkedés mellett, mint ahogy a kérdésedben irsz.

2013. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!