Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem a párom hazudik...

Azt hiszem a párom hazudik nekem. Szerintetek van valami alapja a bizonytalanságomnak?

Figyelt kérdés

Suliba járt, kedden volt fegyelmi tárgyalása amin nem voltam ott. Amikor legelőször rákérdeztem, hogy mi volt a fegyelmin, azt mondta semmi, nem fognak kirúgni. Majd pár nap múlva szóba került és benyögte, hogy segítsek neki tanulni, mert magántanuló lett, különben kirúgták volna. Nah már itt sunyi volt nekem ez az egész, hogy akkor az elején miért mondta, hogy nem fogják kirúgni, és miért csak pár nap múlva mondta, hogy magántanulónak kell lennie? Ez múlthét kedden volt, és a múlthéten is bennvolt suliba minden nap, kivéve pénteken. És hétfőn is befog menni, csak kedden nem. Elméletileg azért jár be, mert a papírokat el kell neki intéznie, és addig be kell járnia, meg kérvényezni kell, hogy magántanuló lehessen. Ti is láttok ebben az egész mesében sunyiságot?


18/L Párom 18/F


2012. febr. 25. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem elég egyértelmű hogy kamuzik.más különben miért lenne magén tanuló?
2012. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
magán
2012. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamuzik, lehet kirúgták, csak nem akarja megmondani.. Így inkább tanul, ne legyen feltűnő
2012. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De kérdezd meg őtőle. Másrészt pedig, mi haszna származik belőle, ha hazudik neked? Te tartod el, vagy nálad lakik?
2012. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért jársz te olyan sráccal akit kirúgnak a suliból?

Egyébként meg nyilván kirúgták, de az hogy nem mondta meg lehet hogy azért van mert netán szégyelli. Nem azon kéne kiakadni hogy nem mondta el, hanem talán azért amiért kirúgták...

2012. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!