Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom miért hazudik? Bővebben...

Párom miért hazudik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mostanában szokása nem elmondani dolgokat, az egyik, hogy kérdezem tőle beszéltél XY-nal (nő), letagadja, hogy nem, de előtte meg azt mondta, hogy már nem is dolgozik ott, de kiderült mégis. Nem értem ennek mi értelme? Főleg úgy, hogy ismerem is az illetőt sokszor találkozunk és tőle hallom vissza a dolgokat.

Szeretem, de a bizalmam megrendült irányába. Sokszor már azon jár az agyam, hogy vajon most igazat mondott.

A másik pedig, hogy eltitkolt egy fontos dolgot, egy másik közös ismerősünk tájékoztatott róla (aki rendőr), hogy megbüntették 10.000 Ft-ra.Megértem én, hogy nem büszke erre, de egy párt alkotunk, 4 éve együtt vagyunk. Elvárnám, hogy igazat mondjon, nem csak én legyek az, ennek kölcsönösnek kellene lennie.

Nem tudom, hogyan tovább, szeretem, jövőre lagzi, de már nem tudok úgy megbízni benne, mint régen. Sokszor úgy érzem ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

Ti, hogy látjátok? Akik voltak hasonlóban, nálatok, hogy folytatodott a kapcsolatotok? Milyen dolgokban füllentett a partneretek?



2013. márc. 29. 09:33
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Akkor lenne baromság ha uszkálnánk a pénzben.

De nem így van, millió pénz "kidobásunk" van, nem részletezem, hogy mik azok, de ha együtt élünk akkor elvárnám tőle, hogy elmondja, ne az legyen, hogy hó végén semmi pénzünk nincs, mert akkor mégjobban spórolnánk. De így, hogy lehet?

Tudja jól ő is, hogy sok kiadásunk van, ő is figyelhetne jobban a dolgokra.

2013. márc. 29. 09:55
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, pont azért mert szeret, és nem akarja, hogy idegeskedj, rossz napod legyen... tudod, a párkapcsolat, házasság az nem a gyerek-szülő kategória, ahol el kell otthon mondani, hogy mit mondott a tanítónéni... bár hát a saját gyerekkorodból is tudhatod, hogy ott se mpondja el mindig az ember, és többnyire azért nem, mert nem akarja, hogy a szülei csalódottak legyenek, rossz legyen nekik...
2013. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
09:55 remélem valami idióta pasit fogsz ki ha neked jelentéktelen ha a párod hazudik. Gratulálok!
2013. márc. 29. 09:57
 14/26 anonim ***** válasza:
Nézd kérdező, én egy hetero pasi vagyok, az előzmény meg ott van 09:50-nél...
2013. márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Telefonról pötyögök, így sokszor félre írok, 8-as. Bocsánat!
2013. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

#15, csak vicces volt:)


Kérdező, elmondok neked egy valós szitut is, gondolkodj el rajta... December-januárban millió egyéb dolgunk volt (Karácsony, autóvásárlás (persze használt), lebetegedett a kutya, stb), ezért lazán kezeltük a számlafizetést...

Februárban ezért drága ELMÜ elküldte a kikapcsolási értesítőt... szóval szerencsére én találtam meg, és mivel tudom, hogy a párom halálra idegeskedi magát az ilyen baromságokon, fogtam, és bevágtam a fiókomba. Aztán a következő héten mobilizáltam rá a kellő 40 kFt-ot, és amikor már megvolt (nem volt min idegeskedni), AKKOR odaadtam a zasszonyka a csekket meg a dellát, hogy ha jár Posta felé, dobja fel.

Nem tűnt úgy, hogy sértette volna a dolgok ilyentén intézése, vagy hazugságnak vette volna, hogy nem rontottam el fölösben egy hetét, amíg összeszedtem rá a pénzet..

2013. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Szerintem már megvan a ok, hogy miért hazudik. Szerencsétlen megkapta ezt a büntetést, mert mondjuk rossz helyen parkolt. Tuti sz@rul érzi magát emiatt, te meg jönnél a "jaj, te is tudod milyen kevés pénzünk van, figyelj oda jobban" dumával, amit ő is tud, mert felnőtt ember. És mivel felnőtt ember, nem egy anyára, hanem egy társra van szüksége.

Ha engem mindenért cseszegetnének, én is hazudnék.

2013. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
10:33 bocs már, de nem cseszegetném, persze mérges lennék egy kicsit, hogy nem figyelt oda jobban, de legalább elmondta. Nem a közös ismerősünktől hallom vissza. Tudhatta, hogy megtudom. Nagyon jóban vagyok a rendőr isminkkel.
2013. márc. 29. 11:03
 19/26 anonim ***** válasza:

Kérdező (#18), olvasd fel magadnak ezt a válaszodat, talán megérted, hogy ez egy anyuka-attitűd a pici fiacskával szemben - "persze mérges lennék egy kicsit, hogy nem figyelt oda jobban, de legalább elmondta."..."Tudhatta, hogy megtudom. Nagyon jóban vagyok a rendőr isminkkel." - és hát ja, sok nő képtelen "nem anyáskodni" a párja felett, de hidd el, a férfiak zöme nem szereti, ha a párja anyáskodni akar felette... a párod az a párod, de ettől még egy önálló, felnőtt, a saját tetteiért felelős ember, aki képes megoldani önállóan is az ilyen kaliberű problémát, anélkül, hogy téged bevonna.

Ez nem eleve megbeszélendő téma, mint a gyerekvállalás, hitelfelvétel, ingatlanvásárlás, autóvásárlás és társai, amik a közös dolgokról, a közös életről szólnak.

(ja, és egyébként az agyamat eldobnám, ha a zasszony "picit mérges lenne... de megdicsérne, hogy legalább elmondtam" ... ha már megtudta, akkor a minimum az, hogy velem kórusban, sőt rám licitálva szidja az államot, a rendet, a törvényhozót, a bírságolót, mindenkit - az anyáskodó attitűdöt már anyámtól is igen nehezen viseltem:)))

2013. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Én leírom neked, hogy nálunk hogy volt.

Úgy kezdődött kb. mint nálatok. Először csak azt hazudta még a kapcsolatunk elején (nem kérdeztem tőle mennyi pénze van, magától mondta), hogy neki x összeg megtakarítása van... később kiderült, hogy ez pont annyi tartozás. Talán azért akart villogni, mert nekem mindig volt spórolt pénzem, persze ez gyorsan elúszott azután, hogy szépen lassan kiderültek az ő tartozásai... valamiből csak ki kellett fizetni :S

Majd jött, hogy régi osztálytársakkal akar találkozni, végül kiderült, hogy pénzt ment kölcsönkérni egy régi üzelttársától, aki révén az előbb említett tartozást szerezte.

Ezután még milliószor hazudott olyanban, hogy éppen hol van és mit csinál, de ezek rendre kiderültek és lebukott. Ez sem tartotta vissza, ment tovább a hazudozás.

Én hülye meg hozzámentem mindezek ellenére is 4 év után, sőt egy jobb periódusban (amikor vagy nem hazudott annyit, vagy csak piti dologban, vagy nem bukott le) teherbe is esetem. Ekkor újrakezdődött minden, ő mindig azzal magyarázta a hazugságot, hogy nem akar idegesíteni (ismerős?) fölöslegesen, és a vége az lett, hogy itt vagyunk 2 millió forint tartozással a nyakunkban, mert nem volt képes megérteni, hogy az ő tetteinek a következményei egy házasság megkötése után már nem csak rá vannak hatással, hanem rám és most már a gyerekére is.

Gondolom nem akarsz idáig jutni, kedves kérdező... én mai ésszel már menekülnék ebből a kapcsolatból, de én már elkéstem. Sok jóra nem számíthatok akkor sem, ha most kilépek.

A mániákus hazudozókkal nem lehet mit kezdeni, szerelem ide vagy oda, annak gyorsan vége lesz, és nem is kell, hogy egy nagy hazugság legyen, elég a sok kicsi is hozzá.

2013. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!