Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kínos kérdés, de...

Nagyon kínos kérdés, de hogyan kérhetném meg erre?

Figyelt kérdés
Édesanyám végtelenül rendes, egy igazi mintaanya imádom. Viszont mióta testvéremék ide költöztek hozzánk nem igazán megy el fürödni, van hogy 2-3 naponta és hát eléggé kellemetlen illatú néha már, azért nem megy minden nap lezuhanyozni mert a nővérem gyerekei állandóan szaladgálnak berontanak fürdőszobába, mindenhova és ezt nem szereti édesanyám. Hogyan tudnék vele arról beszélni hogy menjen minden nap vagy legalább más naponta fürödni/zuhanyozni mert néha kicsit kellemetlen illatú? Természetesen nagyon finoman, és várom a normális válaszokat. Köszi!
2013. márc. 27. 03:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyenesen ne kertelj de légy megértő! Mondd meg neki hogy észrevetted , nem jut elég ideje magára mióta ott vannak és kérdezd meg hogy segíthetnél ebben!
2013. márc. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez végtelenül egyszerű: Anyu, felszereltem egy új zárat/reteszt/akármit a fürdőszobaajtóra, most már nyugodtan lehet fürdeni, nem kell tartani attól, hogy ránk nyitnak. (Mintha neked is gondod lett volna ugyanez.)
2013. márc. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok

Bocsi, nem megbántani akartalak!

Utolsónak igaza van, csak így egyszerűen , ebben semmi bántó nem lesz.

2013. márc. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Szerintem édesanyád spórolni akar. Talán durva megoldás, de ha vállalható akkor osszátok be, hogy mely napokon ki megy zuhanyozni. Mondjuk hétfőn édesanyád zuhanyzik és te, kedden ők, szerdán megint ti és így tovább.

2013. márc. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont azt akartam írni, amit valaki: többes számban beszélj. Mondd anyukádnak, hogy ez téged is idegesít, hogy nem lehet itt normálisan fürödni, de vettél zárat, (vagy vegyél láncot, beakasztósat, mi a szabaajtóra tettünk, hogy a kicsi ne futkosson ki ész nélkül, kb 500 Ft, és csak 2-3 csavar kell), és már nyugodtan tudtok fürdeni végre...
2013. márc. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%

szerintem ebben semmi ciki nincs. Leglaábbis nálunk a családban simán megmondjuk. Sőt, olyan is előfrodul sokszor, hogy úgy érzem én vagyok szagos :) és megkérdezem anyámat, hogy szagoljon már meg.


Egyébként a problémára megoldás lehet, hogy bevisz egy támlás széket és belülről nekidönti a kilincsnek, akkor simán nem tudnak bejutni kölkök.

Meg használjon több dezodort. Ha izzad az is megoldás. Nekem is volt olyan hogy büdös lettem, aztán nem lehetett zuhanyozni, ráfújtam és eltűnt a szag. Nyilván pasasoknál ez nem nagyon működik, de nőknél szerintem igen.


Minél előbb mondd meg neki, mert aztán attól lesz neki ciki, miért nem mondtad eddig. Nem kell ebből ügyet csinálni. :) és csak egyenesen. Anya, figyi, büdi vagy. találjunk ki valamit a füdő problémára.

2013. márc. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
Egyszerű , vegyél a fürdő ajtóra egy kis zárat, hogy belülről be tudja zárni (természetesen olyan magasra, hogy azok a neveletlen kis gyerkőcök nehogy magukra zárják), szerintem minimális pénzből kijönnél, egy ki kallantyú és már be is tudja zárni magára az ajtót, ha fürdik!!!
2013. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha panelban laktok, oda 500 Ft-ért lehet venni barkácsáruházban új zárat, amihez adnak kulcsot.

De ha kiderül, hogy a spórolás miatt nem fürdik, akkor esetleg lehetne lavóros mosdást csinálni, kb. 5 liter vízből tökéletesen meg lehet fürdeni. Egy időben, amikor kicsit elszállt a kassza, mi is így csináltuk, mert hát nem mindegy, hogy öten elfürdünk 400 (elvileg egy átlagos tusoláshoz 80 liter víz kell) vagy csak 25 liter vizet..

2013. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hűha, nem is gondoltam volna hogy ennyi választ kapok, nagyon szépen köszönöm hogy segítettetek nekem! Nagyon rendes tőletek!:) Azthiszem hogy tényleg csináltatunk egy zárat az ajtóra. Ez igaz.
2013. márc. 27. 11:32
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]


vegyetek ilyen láncot, olcsó, konnyu felszerelni és mindenki nyugodtan van a furdoben, senki sem tud majd bemenni. Még a gyerekek sem tudják magukra zárni az ajtót belulrol, mert nem érik el és nem kell kulcsra csukni.

2013. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!