Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kínos kérdés, de...

Nagyon kínos kérdés, de hogyan kérhetném meg erre?

Figyelt kérdés
Édesanyám végtelenül rendes, egy igazi mintaanya imádom. Viszont mióta testvéremék ide költöztek hozzánk nem igazán megy el fürödni, van hogy 2-3 naponta és hát eléggé kellemetlen illatú néha már, azért nem megy minden nap lezuhanyozni mert a nővérem gyerekei állandóan szaladgálnak berontanak fürdőszobába, mindenhova és ezt nem szereti édesanyám. Hogyan tudnék vele arról beszélni hogy menjen minden nap vagy legalább más naponta fürödni/zuhanyozni mert néha kicsit kellemetlen illatú? Természetesen nagyon finoman, és várom a normális válaszokat. Köszi!
2013. márc. 27. 03:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem cseréled ki az ajtón a zárat? Mármint egy olyanra amit be lehet zárni?

Esetleg mondd azt, hogy kéne venni egy reteszt vagy zárható zárat a fürdőszobára a gyerekek miatt.


Ha így adod elő, hogy ez a te problémád, akkor lehet hamarabb segít, miután ez neki is a problémája valahol és lehet így már el fog menni fürdeni.


Esetleg vegyél valami jobb női tusfürdőt, hogy akciós volt és rád tukmálták a boltban és add neki.

2013. márc. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudnád-e biztosítani az édesanyád számára,ha elmegy fürdeni akkor ne zavarja senki! Amióta a testvéredék hozzátok költöztek,ki fizeti a számlákat? Az édesanyád?
2013. márc. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Édesanyám fizeti a számlákat, elég rossz anyagi helyzetben vagyunk sajnos, ők pedig nem fizetik az albérleti díjat sem amit ők mondtak hogy fizetni fognak + a rezsi, de az albérleti díjat nem fizetik és a rezsit se nagyon már ... Anya pedig nem akarja kidobni őket hiszen a lánya lakik itt, de már megfordult a fejében egy jó párszor hogy elküldi őket innen.. De esetleg hogy beszéljem azt meg vele hogy ott leszek amíg fürdik hogy ne menjen be egy gyerek se.
2013. márc. 27. 04:08
 4/22 A kérdező kommentje:
Ja tusfürdővel nincs semmi baj az van, egyébként előre is köszönöm hogy erre a kellemetlen kérdésre válaszoltatok nekem.
2013. márc. 27. 04:08
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet , hogy azért nem megy el hogy spóroljon?! Mert ebben az esetben a testvéredékkel kéne beszélned nem anyukáddal szerintem
2013. márc. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Figyelj a gyerekek annyit pocsékolnak egész nap hogy igazán nem gáz ha elmegy este fürdeni egyet vagy zuhanyozni. Valószínűleg ez is közrejátszik természetesen akar spórolni de fürdeni muszáj.
2013. márc. 27. 04:18
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
zárható zárcsere az ajtón!
2013. márc. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ezek jó tippek és köszönöm is de már csak azt kéne leírnotok nekem hogyan beszéljek erről anyának?:S
2013. márc. 27. 04:32
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem inkább spórolni akar, főleg hogy a 2 gyerek egész nap pocsékolják a vizet.

Amúgy tudom, nem ez volt a kérdés, nem is bántásból írom, de miért kell hagyni a gyerekeket annyit pocsékolni, pancsolni egész nap? Főleg, ha nem is álltok jól anyagilag? Nekem is van kettő, de tudják és megértik, hogy a vizet nem folyatjuk ész nélkül. Meg nem kell hagyni, hogy beszaladgáljanak a fürdőbe, ha más is ott van....nem lehet azt a két gyereket megnevelni?

2013. márc. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Testvérem nagyon korán vállalt gyereket nem készült fel rá és egyszerűen nem foglalkozik velük rendesen, édesanyám pedig nem fogja őket nevelni mert egyrészt már nagyon szófogadatlanok és visszabeszélnek nagyon keményen. És ha megszóljuk a gyerekeket valamivel egyből csúnyán néznek ránk, a SAJÁT HÁZUNKBA úgyhogy édesanyámnak április 5.étől lesz munkája utána ha kicsit egyenesbe jövünk akkor szerintem mehetnek amerre látnak, édesanyám nem erre nevelte se a testvérem se engem nem értem hogy ő miért így neveli a gyerekeit. De most nem ez a téma hanem hogy hogy beszéljek arról anyával hogy menjen el zuhanyozni én pedig ott leszek és őrt állok ha kell minden nap még nem kerítünk megoldást.
2013. márc. 27. 04:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!