Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Annyira kínos!

Mit tegyek? Annyira kínos!

Figyelt kérdés

Volt egy párom 2 éve. majdnem egy évig voltunk együtt. Tudtam,hogy van neki egy öccse,aki kint él Londonban,de sosem találkoztam vele. Két hónapja megismertem egy srácot.

Összejöttünk,minden jó volt,nem is nagyon beszélgettünk direktbe a családjáról,tudtam,hogy van egy testvére,de ennyi.A héten hazavitt bemutatni a szülőknek és kiderült,hogy ő az exem testvére!

Annyira kínos szitu volt. Azóta mindenki össze van zavarodva,de legjobban én!

Ilyen hülye helyzetet. Mit tehetnék? Hagyjam vele a kapcsolatot,vagy mi legyen?


2013. jan. 19. 13:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Ha jól meg vagytok miért hagynád?

Gondolom az arcodról lerít a döbbenet, nem volt ez tervezett dolog...szeressétek csak egymást.:)

2013. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%
Ez annyira kamu!! Nem tűnt, fel, hogy ugyanaz a vezetéknevük? Két év alatt, hogy nem találkoztál vele? Miért nem beszélgettetek a családról? ...stb...KAMU
2013. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást akkor nincs gond :) Plusz ha őt sem zavarja hogy a tesójával jártál akkor meg végképp.
2013. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%

Hát nekem fura ez a történet.

London nincs olyan messze hogy 1 év alatt amíg együtt éltél a bátyóval ne találkozzatok.

Fura hogy 1 év alatt ne ismerted volna az anyós-apósjelöltet akik valószínű hogy említették a kisebbik fiúkat is 1-1 beszélgetésnél.

"Tomika Londonban dolgozik..."

Én nem tudom elhinni ezt a mesét.. Ilyen nincs.

2013. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Mint írtam majdnem egy évig voltam az exemmel( nem 2 évig...értelmező olvasás...) és nem volt jó a kapcsolata a testvérével,aki akkor KINT ÉLT LONDONBAN,így nem jött haza,ezért nem találkoztam vele.

Amúgy féltestvérek így nem ugyanaz a vezetéknevük....De hát ha kamunak gondolod,gondold csak annak,szíved joga!

Első,köszönöm a tanácsot :)!

2013. jan. 19. 13:29
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem voltunk nagyon beszélgetős viszonyban a szülőkkel. ÉS akkoriban az exem testvérével meg ők nem voltak jóban. És nem,nem jött haza Londonból,mert nem is tervezte,hogy nem jönnek be a számításai,és haza kell költöznie.És mivel a családdal a kapcsolat nem volt fényes így nem járt haza.
2013. jan. 19. 13:32
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Teljesen mindegy, hogy egy vagy két év különben, az elején még az öcsse volt, most már csak a féltestvére, meg hogy nem beszéltetek a családdal meg a családról úgy hogy még együtt is éltetek, mindegy nekem nem hihető a történeted.
2013. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mért a féltestvére nem lehet az öccse:D? Nekem is van egy nővérem aki a féltesóm ...És nem írtam,hogy együtt éltünk,mert nem éltünk együtt! Először olvass,utána próbálkozz meg az értelmezéssel,ha ez nem megy,akkor inkább ne írj...
2013. jan. 19. 13:38
 9/21 anonim ***** válasza:
35%
Kamu! :D Közben kibékültek?
2013. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hát tudod, a bajban az ember csak a családjára számíthat jobb esetben! Vannak helyzetek,mikor félre kell tenni a sértettséget!

De nem tudom,mért magyarázkodok neked,aki még olvasni sem tud rendesen! Azt hiszel,amit akarsz,de kérlek,ne itt élvezkedj,mert értelmes válaszokat várnék.Téged meg sajna csak lepontozni tudlak,mert "számomra nem volt hasznos ez a válasz" sem....

2013. jan. 19. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!