Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Annyira kínos!

Mit tegyek? Annyira kínos!

Figyelt kérdés

Volt egy párom 2 éve. majdnem egy évig voltunk együtt. Tudtam,hogy van neki egy öccse,aki kint él Londonban,de sosem találkoztam vele. Két hónapja megismertem egy srácot.

Összejöttünk,minden jó volt,nem is nagyon beszélgettünk direktbe a családjáról,tudtam,hogy van egy testvére,de ennyi.A héten hazavitt bemutatni a szülőknek és kiderült,hogy ő az exem testvére!

Annyira kínos szitu volt. Azóta mindenki össze van zavarodva,de legjobban én!

Ilyen hülye helyzetet. Mit tehetnék? Hagyjam vele a kapcsolatot,vagy mi legyen?


2013. jan. 19. 13:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A barátod (az öcsi) mit szólt hozzá? Továbbra is szeretne veled maradni? Azért mert két éve jártál a féltestvérével, szerintem nem kéne most zavarban lenned. Néha a sors csinál ilyen véletleneket. De ha amúgy megvagytok, akkor kár lenne egy jó kapcsolatból kilépned. Érted :)

3. voltam :)

2013. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
nincs mit tenni, ha szereted akkor ne foglalkozz vele, nem mindegy h kinek a féltesója?
2013. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Igen,csak most attól félek,hogy majd a párom rossz véleménnyel lesz rólam.Bár,hát nem tudhattam,de legszívesebben akkor,abban a pillanatban,mikor megláttam,kik a szülők legszívesebben elsüllyedtem volna szégyenemben!

Jól megvoltunk persze eddig,de most ő is olyan fura lett,na meg az exem azóta beszélt is vele,hogy ezt hogy képzelte,stb.Mármint,hogy velem összejön. És félek,hogy majd addig rágják a fülét,hogy szakítani fog :(.

2013. jan. 19. 13:51
 14/21 anonim ***** válasza:
Erre mondják azt, hogy az élet a legjobb forgatókönyv író!:-)) Ez az egész szitu, legfeljebb akkor kínos, ha a te hibádból, vagy nagyon csúnyán lett vége a kapcsolatotoknak az exeddel,( megcsalás, átverés, ő még ragaszkodott volna...stb) mert valószínűleg megpróbálná az öccsét lebeszélni rólad. De ha ez egy normálisan befejezett ügy volt, ami egyikőtökben sem hagyott rossz emléket, akkor felesleges ezen görcsölni. Kb ugyanolyan, mint ha véletlenül az exed egyik barátjával jöttél volna össze, akit korábban nem ismertél. A srác mit szól ehhez amúgy? Neki nem kínos? Mert végül is ő van családon belül, tehát ilyen szempontból ha kínos helyzetről beszélhetünk, az inkább a részéről lehet.
2013. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Míg írtam a kérdéseket, választ is kaptam rájuk:-) Hát, ez így sanszos, hogy nem lesz hosszú életű ügy, ha csak az öcsike úgy nem érzi, hogy te vagy álmai asszonya.
2013. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hát nyilván a páromnak sem esett jól a szitu. De az exemmel végülis miatta lett vége,vagyis ő mondta ki,de már tényleg nem voltunk egymás mellett boldogok. Remélem,nem fog keresztbe tenni,mert eddig a párommal mindketten nagyon boldogok voltunk!
2013. jan. 19. 13:59
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem annyit mindenképpen meg kellene tenned, hogy beszélj erről az egészről vele, főleg tőled tudjon meg mindent a féltestvérével való kapcsolatodról. Bár egy új szerelemben nem szerencsés az exekkel traktálni az új pasit, de ez most más helyzet. A lényeg az lenne, hogy tőled tudja elsőkézből a sztorit, pontosan úgy ahogy történt. Ne a testvérétől, vagy a családtól, akik esetleg egy kicsit "színeznek" rajta a te hátrányodra.
2013. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%

Érdekes hogy aki rátapintott a lényegre és rájött hogy ez a történet egy hazugság az nullára le van pontozva.

Oké. Az ember elhiszi hogy akivel együtt élek 1 évet annak a családjával nem tartom a kapcsolatot. Oké elhiszem, hogy az 1 év együttélés alatt egyszer sem jött haza az öcsike, sőt nem is voltak jóban. De hogy a vezeték név se stimmeljen??????? NA ne már?? Most erre azt fogod mondani hogy csak apáról testvérek és ezért más a vezeték nevük?? Mert ha igen akkor én egy médiúm vagyok..

2013. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol divat bemutatni a párt.Testvérem egy éve van együtt egy férfival,és még soha nem láttuk,sem én,sem a szüleim,nem hozta haza.Simán elmennék mellette az utcán...

Szóval szerintem abszolút hihető,hogy nem találkoztak.

Amúgy valóban érdekes helyzet!Én ennek ellenére nem szakítanék.

2013. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
15:21 a kérdező már leírta, hogy nem együtt ÉLTEK, hanem együtt VOLTAK (jártak) az exével 1 évig. Az öccse közben külföldön volt, és nem jött haza, az ex családjával nem tartottak különösebb kapcsolatot, a fiúk pedig féltestvérek különböző vezetéknevekkel. Tényleg fura történet, de ennél kacifántosabb helyzeteket is hallottunk már. Pár éve sokat írtak egy testvérpárról, akik különböző nevelőotthonokban nőttek fel, egymástól többszáz kilométerre, aztán tök véletlenül találkoztak és egymásba szerettek. Már gyerekeik voltak, amikor kiderült, hogy megkeverte az életüket a sors... Ha ide írtak volna, hogy most mitévők legyenek, azt is kamunak tartottad volna?:-))
2013. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!