Hogyan legyek nő?

Figyelt kérdés
Két (vagy több) gyerekes anyukák, ti hogy csináljátok? Hogy van energiátok a férjetekre a gyerekek mellett? Nekem a férjem (sajnos) külföldön dolgozik, így mondhatni hogy egyedül nevelem a 2,5 éves illetve a 6 hetes gyermekünket. Havonta egy hetet tölt itthon, és szeretném ha lenne rá időm, energiám, kedvem, de sajnos úgy érzem hogy egyik sincs. Nem vagyok feleség, csak anya (és úgy érzem hogy mostanában abból is a rosszabbik). Alig van energiám, folyton fáradt vagyok, hangulatom gyakran változó, sokszor van bőghetnékem, a lakás van hogy szalad, nem tudom utolérni magam. Az hogy még a férjem kedvére is tegyek, egyszerűen a lista legutolsó utáni helyen szerepel. Pedig csak ritkán van itthon. Az hogy magamra meg már végképp nincs időm, az csak olyankor tűnik fel, amikor meglátok egy tip-top nőt az utcán. Más hogy csinálja? Hogy tudjátok összehangolni az életeteket? Hogy van energiátok? Mit lehet enni, inni, tenni hogy több energiám legyen? Segítsetek kérlek!
2013. márc. 26. 19:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

19.

Ennyi idős a gyerekem, szIvesen beadtam volna, bölcsibe nincs hely, oviba meg még nem veszik fel.

2013. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
15-ös! Én is tudom mit beszélek, helyszűke van bölcsiben is oviban is, hiába lenne ott a gyerek helye, nem veszik fel. Vagy csak délig. bölcsibe meg szinte egy évvel előre be kell íratni, hogy majd legyen helye, ha meg anyuka otthon van a másikkal, esélytelen! Ez az igazság...!
2013. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Úgy látszik midnenhol másképp van. Igaz, nálunk is be kell iratni előre a gyereket egy idővel, de miért is nem iratta be időben? Oviba meg simán felveszik 2 és fél évesen, bármikor csak legyen szobatiszta. És helyek is vannak, bőven. De mondom, úgy látszik mindenhol másképp van.
2013. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Itt a környéken egyik bölcsibe se vették be, mivel úton volt a tesó. Oviba meg szintén nem veszik be, mert még nem teljesen szobatiszta. Netezni kb 20 percet ha szoktam egy nap. (ez gondolom látszik a válaszaim gyakoriságából is)

Azért köszönöm a tanácsokat!

2013. márc. 28. 14:18
 25/25 anonim ***** válasza:
2,5 évesen nem is veszik be oviba,még akkor sem ha szobatiszta, csak amikor betölti a 3,évét.
2013. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!