Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit költesz átlagban...

Mennyit költesz átlagban havonta magadra, a családi kasszából?

Figyelt kérdés
Ruha, cipő, táska, tusfürdő, illatszer, kozmetikai szerek, ilyesmikre gondolok.
2013. márc. 25. 23:10
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenki válaszát!

Nem tudom ki pontoz lefelé, Én Mindenkinek zöldet adtam, mert számomra hasznos volt, megkaptam a kérdésemre a választ. Még egyszer köszönöm!

2013. márc. 26. 12:55
 22/31 anonim ***** válasza:
72%

Ruhát, cipőt, táskát ritkán veszek. Cipőt pl csak akkor ha már kell. Ruhára változó, bár nem szoktam havonta újat vásárolni, ha megtetszik valami és jó árban van akkor megveszem, de ez is kb 3-4 havonta van akkor is max 5000 szánok rá.

Tusfürdőt, sampont kb. 2 havonta veszünk, akkor is családi kiszerelésben. Párom a munkahelyén zuhanyzik így oda is veszünk ami össz 3000 körül van.

Parfümöket szintén nem havi szinten veszünk, sokáig elég, de kettőnknek 10.000 Ft.

Deo kettőnknek havi 2000 Ft.

Arcápolási termékek, szempillaspirál stb 2-3 hónapig elég.

2013. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
73%

Pont kérdezni is akartam, hogy miért nem felel meg a válaszom, én 2x is írtam, és akárki akármit írt, lepontozták.Nem mintha sokat számítana...De azért mégis.

Mi meg pontozzuk fel mindenkiét!!

2013. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat is!

Nem Én pontozok le, ismétlem Nekem minden válasz hasznos!

2013. márc. 26. 15:05
 25/31 anonim ***** válasza:
76%
nem értem én sem a lepontozósdit. Azt is lepontozták, aki 10-15 ezer között, azt is, aki többet, de volt, aki kevesebbet, azt is. Érdekelne, hogy a lepontozók szerint mi lenne az ideális érték? mert aki x összeget költ, gondolom a fizetéséhez mérten költi, akkor miért ne engedhetné meg magának??? érdekelne.
2013. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
88%

Pont azt nézem én is, hogy akik alapjáraton tudnak magukra költeni, azok le vannak pontozva, nyilván azok nyomkodnak, akik irigyek, mert nekik nem telik. De amíg nem a lányom szájától veszem el, ...

Kifizetem a csekkeket, feltöltöm a hűtőt, ami kell, megveszem, és mivel én keresem meg a magamra valót is, engedje már meg a világ, hogy arra költsem, amire szeretném :) ha az egy fodrász, vagy más, akkor az :) nyugodtan pontozzatok, nem szokásom kiakadni ezen :)

2013. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
78%
26-os, ne legyél már ilyen rosszindulatú! :( Nem csak azok vannak lepontozva, akik tudnak költeni. Én azt írtam, hogy ezekből én csak az alap tisztasági cuccokat veszem meg havonta: szappan, fogkrém, ilyesmi. De nem is pontoztam le senkit, ha tehetném, én is többet költenék, ha valakinek futja rá, persze hogy vegye meg, amit szeretne!
2013. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok az, de értelmetlen ez a pontozgatás! :) de nyomtam rád egy zöld kezet :)
2013. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Kb félévente szoktam ruhavásárlást tartani,persze ha kell valami akkor veszek,de pl ősz elején vásárolok télre őszre,tavasz elején tavaszra,nyárra ilyenkor kb 60-70ezret elköltök kettőnkre.

Tusfürdő kozmetikumot,rendelem és elég 7-8 hónapig.Cipőt akkor veszek ha már nincs jó állapotban pl csizmát idén nem vettem de mostanra eléggé lefáradt.Táskát ritkán veszek összesen 4 van,általában olyat veszek ami a ruháim,cipőim nagyrészéhez megy.Gyanta és egyebek kb 2 havonta veszek,akkor kb 7-8ezer elmegy ilyen dolgokra.

2013. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. márc. 26. 22:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!