Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfiak átlagban...

Szerintetek a férfiak átlagban hány éves korukban akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kortol fugg hanem ,hogy attol ,hogy mikor talajak meg azt a not akivel eltudjak kepzelni es idovel ok hozzak fel a temat de ha nem akarjak meg es megis becsuszik veletlenul annak nem biztos,hogy jo vege lesz. En parom 25 eves es mar van egy gyerekunk de ismerek olyant is aki 37 es meg nem akar gyereket van aki felvan keszulve ra es van aki nehezen szanja ra magat eroltetni semmikepp sem szabad...Nalunk a parom mondta o mar kesz van es nem vigyaz mert nem baj ha jon a baba maskepp be sem vallalom...
2012. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Legtöbb férfi,akiket ismerek,mind 40év felett akarnak gyerekeket! Tisztelet a kivételnek!
2012. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Attól függ hogy néz ki és milyen típus, és milyenek a szülei és ő hogy van a szüleivel....


pl:

Egy kamasz korában hízásnak indult kisfiú, aki olyan anyuci pici fia, és az van belé súlykolva, hogy mielőbb házasodj meg, az asszony főzzön rád, mosson rád, mi meg csak gügyögjünk az onokáknak.... Az már középiskolás korában feleséget hajkurász, meg teherbeejtéssel próbálkozik BÁRKINÉL...


A jobb képűek, akik nem hagyják el magukat, továbbá okosak, tanultak... Azok többnyire bulizós fajták. És talán tényleg úgy 40 fele gondolkoznak, amikor észreveszik, hogy normális nők nem foglalkoznak velük, mert túl linkek, a 20 éves pipik meg számukra is gyerekek még...


E fentiek közt vannak átmenetek, kevesebb a normális, és gyakoribb, aki a nőtől vár mindent, azt is, hogy mikor legyen gyerek.


De jellemzően 35 alatt nem nagyon akarnak...

2012. nov. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Az én párom 27(F) éves korában már szeretne kisbabát. Most 25..

Nem kifejezetten repesek az örömtől, mert csak 20 éves vagyok. Nem akarok olyan szülő lenni, mint a fiatal anyukák többsége- aki csak azért szül mert "nekem kell egy cuki baba, akit majd öltöztethetek, de nevelni már nem akarom".

Szerintem bőven ráérünk még, de meglepő módon, nálunk a párom az, aki szorgalmazza.

20N

2012. nov. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az enyém mindig is szeretett volna gyereket, de ahhoz még idő kell, hogy meg legyenek az alapok.

22 évesen ismertem meg, most 29, talán alig pár év és belevághatunk.

2012. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
30 felett ha meg van rá az existencia.
2012. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Azt tudom, hogy én mikor akarok majd. Most úgy gondolom, hogy soha. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy nekem valaha is gyerekem lesz. Hasonlóan gondolkodok a házasságról is. Túlságosan is ésszerűen gondolkodok ahhoz, hogy higgyek a tündérmesékben, örök szerelemben, halálig tartó boldog párkapcsolatban... Ennek több oka is van, de ezt nem részletezném. Nem zárom ki a lehetőségét annak, hogy idővel megismerkedek egy olyan lánnyal, akit elveszek feleségül és családot alapítunk. Azonban erre kis esélyt látok. Én nem akarom azt a hibát elkövetni, mint nagyon sok ember. Összeházasodnak, gyereket csinálnak, aztán jönnek a veszekedések, válás. Van ennek így értelme?!
2012. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, necces, mert a párom akar, én nem. Pedig én vagyok a nő. Ő 35 éves, bár nem azonnal akarja, de állítása szerint annyira nem bánná. Viszont én soha nem akarom és nem is fogom. Ezt ő is tudja.


Másik ismerős párnál pedig a nő nagyon szeretné, a férje 42 éves és azt mondta, hogy ő nem akarja és soha nem is fogja akarni. Szóval náluk meg a férfi miatt nem lesz gyerek.


Változó ez nagyon.

2012. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mmT ***** válasza:

Ha pasi 3O alatt még ódzkodik, az sztem még érthető, ezért még nem szabad őket megkövezni. De ha már jó ideje együtt vagytok, és 3O felett is menekül a téma elől, Te szeretnél, ő nem, akkor lehet nem kéne húzni az idődet.


Pl. volt egy pasim (3O alatt), akinek felhoztam a gyerek témát, erre ő hanyatt-homlok menekült, szakítottunk is. Az a véleményem, h az ilyen pasik később már csak "megalkuvásból" fognak gyereket vállani. De húzzák, húzzák, húzzák ameddig csak lehet.

A mostani párom is 3O alatt van, de megbeszltük, h mi lenne a forgatókönyv, ha bejönne a baba :) ő egy igazi apának való férfi. A lényeg, h egyformán gondolkodunk, egyforma az értékrendszerünk.

2012. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A párom(férfi)22 évesen azt mondta két év múlva szeretne gyereket tehát 24-25év körül,ekkor voltam 19éves.Bele is vágtunk terv szerint viszont csak évek múltján jött össze,igy a férjem 30felett volt mire megszületett a lányunk.Ő korán szeretett volna apa lenni ahogy én is fiatal anyuka,ez igy nem jött össze,ahogy az sem hogy két gyerekünk lesz,a korom miatt már nem válalom be a másodikat.30N
2012. nov. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!