Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korukban kezdtek...

Hány éves korukban kezdtek megkergülni a szüleid?

Figyelt kérdés
Amikor már kezdtek úgy viselkedni mint a nagyszülők. És azt mondtad magadban, hogy mindegy hova csak elköltözni innen!!!
2010. nov. 13. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Az én szüleim, bármilyen meglepő, akkor kezdtek úgy viselkedni, mint a nagyszülők, amikor megszületett a lányom. De nem értem, miért kellene emiatt elhagynom őket. Egyáltalán nem kergültek meg, nagyon jó a kapcsolatom velük. Ha te így tekintesz a szüleidre, ahogy a kérdést megfogalmaztad, akkor ott valami gond van.
2010. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim teljesen normálisak. Apa 45 Anya 43 én 21 vagyok :)
2010. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
45-50:S
2010. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem értem mire gondolsz. Mármint én ezt úgy értelmeztem, hogy nekem a nagymamám 53 éves, és nagyon jóba vagyunk, egy csomót nevetgélünk, szórakozunk, sétálunk, biciklizünk, nagyon jó vele a kapcsolatom, de mondjuk az ő anyukája(dédim)72 éves már nyílván nem olyan, hanem kezd egy gyerekre hasonlítani. Néha tök badarságokat beszél, meg ilyenek, tehát mint az öregek.
2010. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
42..nem bírom már néha elviselni. :(
2010. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hááát.. kb.olyan 40 ugyanis ekkor anyám elkezdett inni..Apa nem bírta ezt ő is ráhúzott de ő mértékkel..és azóta.:S
2010. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Én anya vagyok, és visszakérdzek: mikor jön el az idő, amikor a felnőtt gyerekem fogja magát végre és elköltözik, ahelyett, hogy engem kritizálna?!
2010. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

Utolsó nőnek üzenem hogy h van képed ezt várni hogy mikor költözik már el a gyereked???

Mondd,Te mi a ----- vállaltál gyereket mi?

Van képed pocskondiázni a saját véred,ahelyett hogy tisztességes embert neveltél volna belőle?

Mert tudod a neveletlen "gyerek" az a szülői nevelés kudarca.

Valószínüleg ezért zavar mert mindennap szembesít azzal hogy kudarcot vallottál.Ennyi vagy.

2010. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

19:34: ez nem így van.

Párom szüleinek két gyereke van. Párom egy teljesen normális ember, míg az öccse egy utolsó senki. pedig ugyanaz a két ember nevelte és csak 1 év van köztük...

Amúgy meg, ha a gyerekek panaszkodhatnak, hogy milyen hülye szüleik vannak, akkor bizony a szülőknek is legyen már joga a gyerekeiket pocskondiázni, hisz van aki bőven megérdemli.

Ránézve sok fiatalra, nem tudom elhinni, hogy ennyi pocsék szülő lenne, szóval nem mindig a szülő a hibás...

21/L

2010. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
40... előtte totál normálisak voltak... azóta ahogy telnek az évek, egyre hülyébbek... :((
2010. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!