Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korukban kezdtek...

Hány éves korukban kezdtek megkergülni a szüleid?

Figyelt kérdés
Amikor már kezdtek úgy viselkedni mint a nagyszülők. És azt mondtad magadban, hogy mindegy hova csak elköltözni innen!!!
2010. nov. 13. 18:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen kergék voltak
2010. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%

19:34

Te szegény pára! Nem a saját gyerekem pocskondiáztam, hanem megfordítottam a kérdező által feltett kérdést. Hogy még érhetőbb legyek, feltettem az anya szemszögéből. Mert minden éremnek két oldala van. Tehát először olvass, utána értelmezz, és csak aztán írj.

2010. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Anyukának üzenem hogy megint rossz a megközelítése a dolgoknak...ennek az éremnek nincs két oldala...mert nem lehet párhuzamot vonni egy kamasz gyerek gondolkodása és agya és egy érett ember gondolkodása és agya között.

Tehát ami egy felnőttölelvárható az egy gyerektől nem.

De mindegy is..azt hiszem túlreagáltam ezt a kérdést,az én hibám.


Pára

2010. nov. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Pára!


1.Aki elköltözésen gondolkodik, már vagy a kamaszkor végén jár, vagy túl is van rajta.


2.Attól, hogy valaki még csak kamasz és nem felnőtt, ne gondoljuk, hogy képtelen értelmesen gondolkodni! A kamasz is képes mások szempontjait is figyelembe venni, sőt ez az a kor, amikor az igazságérzet –pl. mindkét álláspont respektálása- kifejezetten érzékenyen működik náluk. (Főleg akkor, ha ebben segítik is a náluk tapasztaltabbak.)


3.Párhuzam vonásáról tehát szó sincs, azonban már a pici gyereknek is tekintettel kell lennie –bármilyen nehezére is esik, hiszti stb.- a körülötte lévőkre.


4.Nekem kifejezetten rosszul esne mint szülőnek, ha a gyerekem a (szerinte) gyengülő mentális képességeimen élcelődne, még ha egy ilyen névtelen oldalon is. Ezért válaszoltam, illetve kérdeztem a kérdező anyukája helyett…

2010. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!