Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjed kiszokott akadni ha...

A férjed kiszokott akadni ha tul sok ruhátvásárolgatsz? Közós kasszából

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 11:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
37%

Nem,sőt.

Imádja rajtam a csinos ruhákat,ő is vesz nekem sokszor,és önként jön velem vásárolgatni,képes órákig nézegetni ahogy próbálgatok.

Havi 4-5 ruhadarab,1-2 cipellő nem terheli meg a kasszánkat annyira.

2012. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
76%
Meg is érteném, ha kiakadna. A közös kasszából a közös dolgokra kell költeni: kaja, rezsi, hitelek, stb. Ha valaki ennyire nem bír a hiúságával, és aránytalanul sokat költ magára, akkor el lehet különíteni mindkét fél keresetéből x%-ot a saját célokra... és bumm, probléma megoldva.
2012. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos nem élünk úgy, hogy túl sokat költsek magamra, de amikor meglátok valamit, mindig felhívom, hogy megvehetem-e... Ekkor mindig mondja, hogy ne kérjek már tőle állandóan engedélyt, úgyis megbízik bennem, hogy túl drágát, vagy túl feleslegeset úgysem veszek. :)
2012. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Nem az van hogy kiakadt én kezelem a pénzt igy még nem vette észre mennyit költöttem de csak pár dologról tud. Nem tudom miért de ebben a hónapban nem tudtam ellenállni és kb 150 ezer ftot költöttem ruhákra. 5 farmernaci 4 felsö 5 ruha 3 pár cipellö. Triumph akcióban 6 db melltarto. Ha most egy jo darabig semmit nem veszek szerintetek még nem olyan gáz? Lelkiismeretfurdalásom van.
2012. márc. 29. 11:28
 6/42 anonim ***** válasza:
89%

Én GYED-en vagyok itthon, de nem. Jól keres.


Mondjuk a "túl sok" elég relatív. Nem szoktam feleslegesen vásárolgatni, csak ha kell valami.

2012. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Mindegyik nagyon akciós volt és nem bírtam otthagyni. Farmer mondjuk nagyon kellett mert mindig ugyanazokat hordtam és volt ami már a lábam közt kikopott
2012. márc. 29. 11:30
 8/42 A kérdező kommentje:
A többi tényleg nem volt indokolt belatom
2012. márc. 29. 11:31
 9/42 anonim ***** válasza:
88%
Lehet is... 5 farmer? Biztos sok eltérés van köztük.
2012. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Akciosak voltak azért vettem 5 öt de tudom talán nem kellett volna most egy darabig nem vásárolok. Vagy neki veszek felsöket
2012. márc. 29. 11:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!