Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjed kiszokott akadni ha...

A férjed kiszokott akadni ha tul sok ruhátvásárolgatsz? Közós kasszából

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 11:18
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
45%

Mármint a 17-es válaszolóból, aki fröcsköl azokra a nőkre, akik sok szép cuccot vásárolnak :)


Azt hiszed, kedvesem, hogy aki sokat vásárol az már nem is takarít? Ostoba vagy. Tudod, a nők nagy része azért, mert elmegy egyik nap és vásárol magának csinos ruhákat, attól még otthon ugyanúgy kiporszívóz. Vagy szerinted a kettő üti egymást?


Ne legyél irigy, mert igazán ronda tulajdonság. Ha kitakarítottál és megfőztél, menj és kapcsolódj ki, vegyél magadnak te is egy új ruhát.

2012. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
33%

"inkább takarítanának vagy valami hasznos dolgot csinálnának pénzköltés helyett.."


Te meg internetezel, ahelyett hogy épp takarítanál. Mars a konyhába!

2012. márc. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
28%

"11.36.-ból jajjj, de süt az irigység :)))"

jajj, képzeld, volna miből költeni. :) csak vannak fontosabb dolgok ennél.

2012. márc. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
500 az összbevetelünk kb. Végülis belefért .csak mégis szar érzésem van mert ö tényleg mindent megnéz a boltba hogy mennyi. Élelmiszerben én is
2012. márc. 29. 11:55
 25/42 anonim ***** válasza:
82%

A férjem 400a keres, én 200at. Igen, k.ra kiakadna ha 150et elszórnék ruhákra! Megjegyzem, jogosan.


Én is szoktam vásárolgatni, de 150.000 ft??? Az rengeteg.

2012. márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
84%

Öhm... miért baj az, ha valaki nem ruhákra cs.szi el a pénzt? Csak kérdezem. Mert itt nem a saját fizuról volt szó, hanem a közös kasszáról - amihez egyébként a kérdezőn és a férjén kívül senki másnak nincs köze(ezért nem is értem, hogy miért nem a férjjel beszéli meg a kérdező.)


Mindenki le lett nullázva, aki azt mondta, hogy ez túl sok, és válaszolt a kérdésre. (azaz hogy mit szólna a férje)


Nyilván mindenki rohadt irigy, de egy anonim oldalon nem fogok hazudni: ha hozzámvágnának 150 ropit, hogy csak ruhákra költhetem, lehet, nem örülnék, és így egy fillért nem érne nekem az a 150 ezer ft.

Én is biztos irigy vagyok. Nos... nem vagyok az: nincs szükségem arra az öt farmerra, meg 6 melltartóra. Ezen felül tudok helyesen írni, látom a pénz értékét, tudok beszélni a párommal, ahelyett, hogy a hátamögött fúrnám a közös kasszát. Szóval tessék elhinni: nem mindig olyan áldásos dolog az, ha valakinek több pénze van.

2012. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom rezsit lakbert ettol meg gyanugy ki tudjatok fizetni, gyerek nincs ha jol ertem és gondolom nem is havonta koltesz el ennyit. Nincs ebben semmi. vagy balhé volt otthon miatta?
2012. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ha 5farmert vennék kiakadna...


A barátnőm is ezzel a szöveggel jön....Nem birtam otthagyni.....ezt sosem értettem.

2012. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
92%
Az én párom is nagyon kiakadna, mert akkor kb. abban a hónapban nem ennénk. :-) Én mondjuk nagyon nem szeretek vásárolni, éppen ezért egy évben kb. 3-4 alkalommal megyek el ruhát venni, de akkor mondjuk bevásárolok a gyerkőcöknek is és az szokott lenni 200-250.000 Ft is. Sokat számít, hogy nincsenek több tízezres ruhadarabjaim, egy felsőért max. 5ezret, egy nadrágért max. 10ezret vagyok hajlandó kiadni. A kiakadás jogossága attól is függ, hogy te mennyit teszel a közös kasszába. Ha legalább ennyit, akkor nem hiszem, hogy kiakadna. Ha csak a párod keres a közös kasszába te meg szórod a pénzt, akkor nem lepne meg, ha kiakad.
2012. márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez attól függ. Ha belefér és ettől be tudjátok fizetni, amit kell, tehát nem felelőtlenül szórtad el azt a pénzt, akkor ki nem akadnék, de azért mindenképpen beszélnék veled, hogy ez ne legyen rendszeres. Tudod, a jót könnyű megszokni, aztán ha nem megy, akkor is erőltetjük.... Addig nyújtózkodj.... Hogy köznapi nyelven is mondjam. Én nagyon ritkán tudok csak ruhákat venni, azt is általában turiban szoktam, 1-1 darabot veszek üzletben, pl. C&A-ban szoktam farmert venni, mert a turis farmerek valahogy sosem passzolnak, viszont a cundában jó fazonok vannak.
2012. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!