Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjed kiszokott akadni ha...

A férjed kiszokott akadni ha tul sok ruhátvásárolgatsz? Közós kasszából

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 11:18
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
68%
Nem szokott kiadni. Mondjuk én hetente veszek ruhát,havonta cipőt,szóval nem nagyon szoktam egyszerre túl sokat költeni. Viszont,ha együtt megyünk vásárolni,akkor nincs megállás:-)
2012. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
44%

"Ne legyél irigy, mert igazán ronda tulajdonság. Ha kitakarítottál és megfőztél, menj és kapcsolódj ki, vegyél magadnak te is egy új ruhát."


Nekem nincs ilyen kényszerbetegségem, hogy a ruhavásárlás legyen az örömforrásom az életben. :) A kikapcsolódás és a pénzköltés miért függ össze? Szeretek boltba menni és nézelődni, anélkül, hogy vásárolnék. De nem ruhaboltokba, engem nem hoz lázba az ilyesmi.

2012. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
89%
Nem vásárolgatok sok ruhát. Így nem.
2012. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
94%
A leértékelésrre visszatérve: [link]
2012. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
85%
nem. még ő mondja, hogy vegyek magamnak nyugodtan amennyit csak akarok...
2012. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
76%
Nem szokott, mert megengedhetjük magunknak. Szereti, ha csinos és új ruhákban járok. Most, hogy jobb idő lett felvettem egy magassarkú cipőmet amit tavaly ilyenkor vettem, és leszólta, hogy ez már olyan sokat volt rajtam, miért nem veszek valami újat? Szóval szombaton megyünk Pestre, és veszek új cipőket, hogy ne kössön belém. Én is szoktam ennyit költeni egyszerre, de nem szokott érte haragudni, sőt imádja, mikor hazamegyek és mutogatom neki az új ruhákat, de azt is szereti, ha velem válogathat. Persze magára is elkölt ugyanennyit, nem csak rám. Ő is ruhamániás. Szóval végülis kvittek vagyunk, mindketten sokat költünk, így nincs okunk megszólni a másikat.
2012. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
igen nagyon ki,pedig nem érzem igazságosnak a dolgot,nincs se hobbim se karos szenvedjem ritkán járunk el szórakozni is és meg gyerek sincs tehát nem lenne oka rá hogy haragudjon,nem szoktam sokat vásárolni néha néha 1 nadrágot vagy blúzt veszek és azt sem a drága fajtabol o rá is gondolok ha valami ruhát veszek magamnak természetesen o is kap valamit,nem értem mert ilyen de rossz érzés.
2012. márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
92%

Párom sose szól rám ha úgy állunk anyagilag,hogy megtehetjük és nagyon megtetszik valami akkor megveszem.VOolt,hogy felhívtam Én is ,hogy bakker tetszik két cipő de 2000.- Ft /db... és nincs szívem kiadni most cipőre 4000 -et.Erre megkaptam a lebacásst,hogy miután kell már új cipő és ha nagy hirtelen kellene venni(azaz még kb 1 hetet ha bírt volna a cipőm) akkor 2x ilyen sokba kerülne,nyugodtam vegyem meg jó az később is.


Virulna a fejem ha havi 150ezrem lenne csak ruhára...szerintem kérdező jó ideig felejtsd el a vásárlást ha nem akarsz családi botrányt.


Még hozzá tenném,hogy évi kb 10.000-15.000- et költök(költhetek) ruhára,kb 2 éve volt mikor egy évben olyan durván 20ezret ha elköltöttem ruhára.De máig járok azokban a ruhákban.

2012. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
barátok közt feeling(y):D:D:D
2012. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
nem szokott kiakadni,de nem is költök el 150 ezret egy ilyen alkalomkor:D
2012. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!