Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjed kiszokott akadni ha...

A férjed kiszokott akadni ha tul sok ruhátvásárolgatsz? Közós kasszából

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 11:18
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Imádok vásárolni valamiért
2012. márc. 29. 11:34
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok


150 ezer forintot költöttél?! Kicsit sokat elszórtál


Mi általában közösen megyünk ruhát vásárolni, és mindkettőnknek veszünk, talán ezért is van, hogy nem szól érte.

2012. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
84%
150 ezer forint ruhákra? OMG, 5 év alatt nem költök annyit ruhákra.
2012. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
97%

Ahol 150 ezer forintot el tudsz költeni ruhára, ott nem hiszem, hogy ilyenen fennakadna egy férj.


Az én férjem sosem kéri számon rajtam ezeket, igaz, én is jól keresek, és a fizetésünknek csak egy része közös. A többiből mindenki azt vesz, amit akar.

2012. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
94%

Már bocs de ez akkora ostoba kérdés......mármint minden pénztárca más. Aki gazdag, az vásároljon amennyit akar. Aki meg nem teheti meg, az meg ne.


Én nem tehetem meg, ezért én nem vásárolok sokat, mindig megkérdezem a férjemtől, mert ő kezeli a pénzt, mivel nekem mindig kifolyt a kezem közül. Most gyeden vagyok a babánkkal, tehát még kevesebbet keresünk, pedig saját lakás előtt jól éltünk. Mármint anyagilag. Most anyagilag a béka segge alatt, de minden más értelemben most jobb :)


Aki meg megteheti, annak meg miért legyen lelkifurdalása? Megkeresi rá a pénzt, nem? Maximum azt tartom gáznak, ha a feleség úgy költekezik ilyen állati sokat, ha

1. nem dolgozik, csak a férj tartja el

2. a feleség keres mondjuk 70 ezret, a férj meg 400-at.


Ha megkeresed az árát, akkor nincs joga beleszólni. És ha gazdagok vagytok, akkor hajrá. Nálunk 150 ezer forint konkrétan a havi költőpénzünk kb. 3-szorosa, tehát ebből a pénzből mi több, mint 3 hónapig eszünk :) De van család, akinek ez aprópénz. Ők költsenek csak, én is költenék ha lenne mit :)

2012. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Tudom tulzás volt de nem veszik vissza. Csak vásárlási utalvány megkérdeztem
2012. márc. 29. 11:36
 17/42 anonim ***** válasza:
55%

Biztos kiakadna, de én nem a boltban élem ki magam, mint sok nő... Nagyon ritkán vásárolok ruhát, szerintem van annak egy éve is, hogy vettem ruhaneműt. Nem számítva, hogy télre kellett új cipő, mert szétjött a csizmám és nem lehetett megcsináltatni. De én beérem a legolcsóbb kínai cuccokkal, nem is lennék hajlandó többet költeni.

Az ilyen vásárlás mániás nőket rühellem, inkább takarítanának vagy valami hasznos dolgot csinálnának pénzköltés helyett...

2012. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
75%
Ha megteheted vedd. Én is veszek néha ezt azt, bár nekem a bőrápolási termékekkel együtt a havi keretem is csak 2-3 ezer ft havonta, 2 babám van.Igenis költs magadra, ha van miből.Ha nem öltözködnél,akkor meg azt írnák,hogy igénytelen vagy.ENNYI
2012. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
78%

kérdező azt viszont nem írtad, hogy megteheted, hogy ennyit költs? Mennyi a havi kereseted és a párodé?


Ha ezt a pénzt hónapokon keresztül gyűjtögettétek akkor jogosan akadt ki. De ha több száz ezer forint a havi bevételetek akkor majd alszik egyet kettőt és el is felejti.

2012. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
37%
11.36.-ból jajjj, de süt az irigység :)))
2012. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!