Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá apámat, hogy...

Hogy vegyem rá apámat, hogy vegyen nekem MAC alapozót és púdert?

Figyelt kérdés
Most húsvétra akarok MAC alapozót, mert minden alapozót kipróbáltam és mindegyik sötét a bőrömhöz. És nekem kell alapozó, mert úgy lesz csak szép a sminkem. Mielőtt valaki belekötne végig próbáltam minden alapozót és még a Bourjois meg a Clinique is kicsit sötét. Ami elég világos lenne az Chanel vagy Sephora. De ezek még drágábbak, mint a MAC. (Ilyen fehér trutyit, amit alapozó világosítására használnak meg már próbáltam és szar.) Szóval nem az a kérdés, hogy milyen alapozót vegyek, hanem, hogy hogy próbáljam rávenni apámat, hogy megvegye nekem? Mert ha elmagyarázom neki, hogy ez kell, a többi sötét nem érti meg. Szóval ti hogy győznétek meg? Jaa igen a másik, hogy nem Pest közelben lakok, szóval elkéne vinnie megvenni. Amúgy meg jó tanuló vagyok és nem szoktam rosszalkodni. És anyagilag is megengedheti magának, hogy kapjak végre egy normális alapozót.
2013. márc. 25. 15:35
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
72%

valóban a stílusoddal van a gond, nem a MAC alapozóval, meg hogy sminkelsz...nem követelőzni kéne, hanem szépen kérni, hogy apa, szeretnék...kedvesnek lenni, normálisan kérni...nem, hogy akarom...talán ha ezen változtatnál, kicsit visszavennél ebből a stílusból, akkor lehet, hogy apukád is szívesebben venné meg neked ezt a drága alapozót...

24L

2013. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 tuccennéljobbat válasza:
az a szomorú, hogy 17 évesen még apádéknak sírsz hogy vegyenek neked smink cuccot te nagy lány :D nyári szünetben el lehet takarodni nyári munkára :DDD
2015. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
én írtam ki a kérdést még anno, csak már más a profilom. már 20 éves vagyok te f**szfej :((((((((( és megtaláltam a életem alapozóját, yves rocher <3 szopjátok ki
2015. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy megtaláltad a tökéletes alapozót, viszont a stílusod azóta még gázabb lett. Remélem, eltakarja a csodasminked.
2015. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!