Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá apámat, hogy...

Hogy vegyem rá apámat, hogy vegyen nekem MAC alapozót és púdert?

Figyelt kérdés
Most húsvétra akarok MAC alapozót, mert minden alapozót kipróbáltam és mindegyik sötét a bőrömhöz. És nekem kell alapozó, mert úgy lesz csak szép a sminkem. Mielőtt valaki belekötne végig próbáltam minden alapozót és még a Bourjois meg a Clinique is kicsit sötét. Ami elég világos lenne az Chanel vagy Sephora. De ezek még drágábbak, mint a MAC. (Ilyen fehér trutyit, amit alapozó világosítására használnak meg már próbáltam és szar.) Szóval nem az a kérdés, hogy milyen alapozót vegyek, hanem, hogy hogy próbáljam rávenni apámat, hogy megvegye nekem? Mert ha elmagyarázom neki, hogy ez kell, a többi sötét nem érti meg. Szóval ti hogy győznétek meg? Jaa igen a másik, hogy nem Pest közelben lakok, szóval elkéne vinnie megvenni. Amúgy meg jó tanuló vagyok és nem szoktam rosszalkodni. És anyagilag is megengedheti magának, hogy kapjak végre egy normális alapozót.
2013. márc. 25. 15:35
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:

#8. Ezek a világosítós cuccok nem váltak be. Már fentebb is írtam. Te legalább normálisan válaszoltál.(Nem ilyen paraszt stílusba, mint a legtöbb ideíró, mert konkrétan senki nem válaszolt még a kérdésre...)


#10. Köszii, végre valaki megértette miről beszélek

2013. márc. 25. 16:00
 12/54 A kérdező kommentje:
amúgy kedves #3 elég primitív ember lehetsz, ha röhögsz a kisminkelt embereken. :) szerintem inkább ez a kínos, hogy 32 évesen így gondolkodsz...
2013. márc. 25. 16:02
 13/54 anonim ***** válasza:
63%

1+10 -es válaszoló vagyok!

Sajnos sokan félreértelmezik ezt. Sokan NEM tudnak sminkelni. Pedig egy JÓ smink IGENIS dob egy nőn...!

Nem kell sok, van akinek elég csak egy kis spirál és pirosító vagy egy kis natúr smink és máris frissebbnek tűnik a bőre! Sok nőre ráférne egy jó smink. Talán le leszek pontozva, de aki ismeri Ben Green-t (IGEN, FIÚ és 17 éves... hát nagyon sok nő példát vehetne a rutinjáról és sminkjeiről, amiket youtoube-ra feltesz!)

Nem azt mondom, h minden nap bele kell feküdni a sminkesládába, de azért az, h valaki baromságnak tartja a szép sminket, nahát az sem a legjobb felfogás!

2013. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is világos a bőröm. A Maybelline-t próbáltad már?


Nekem az AffiniTone 03 Light Sand Beige nagyon bejött. Könnyű textúrájú, egész nap egy helyben marad.

2013. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
48%

Hát elmondod neki az igazat, hogy az eddigi összes kipróbált alapozó sötét volt, így nem nézett ki jól, és nagyon nagy örömet okozna ha venne neked egy ilyet.


Aztán vársz, hogy mit mond.


Ha meg nem tud elvinni, akkor kérsz zsebpénzt és felülsz a vonatra/buszra hétvégén és megveszed. Esetleg összeköthetitek kirándulással. Pl elmentek még cukrászdába, moziba vagy ahova tetszik és akkor egy családi program lesz, nem csak az alapozóért mentek.



Valóban, ha a Clinique-t megvette akkor már ezt is meg fogja.

2013. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
58%
Ha ennyire nem engedi akkor kérj tőle pénzt pl ruhára és mikor mész Bp-re shoppingolni megveszed belőle :) Amúgy meg ne vedd fel a beszólásokat, aki meg azt mondta hogy full sminkben kiröhögnének az emberek, az még nem járt utcán és nem tud sminkelni.
2013. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
71%
Írj egy levelet: Kedves Nyuszi! ... Hagyd az asztalon és bújj el. Ha apud nevet mikor elolvassa akkor úgyis megkapod.
2013. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:

#15, 16, 17 Köszi az értelmes válaszokat.

#14 A Maybelline nagyon sötét

2013. márc. 25. 16:22
 19/54 anonim ***** válasza:
51%

"Kamasz kislány minek sminkeli magát?"


óóóóóó Istenem de nagy dolog, én is akkor kezdetem magam festeni te jó ég!

2013. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy anyagilag beleférne apukádnak, még nem azt jelenti, hogy el kell téged kényeztetnie. Aki beszólt, azoknak meg szerintem az nem tetszett, hogy apukádból akarod mindenáron kicsikarni. Mint írtad, 17 éves vagy, el lehet menni diákmunkára, és meg lehet venni abból a pénzből, amit magadnak keresel meg. Miért kéne apukádnak megvennie? Egy alapozó nem létfontosságú dolog, sokan nagyon jól megvannak nélküle.
2013. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!