Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá apámat, hogy...

Hogy vegyem rá apámat, hogy vegyen nekem MAC alapozót és púdert?

Figyelt kérdés
Most húsvétra akarok MAC alapozót, mert minden alapozót kipróbáltam és mindegyik sötét a bőrömhöz. És nekem kell alapozó, mert úgy lesz csak szép a sminkem. Mielőtt valaki belekötne végig próbáltam minden alapozót és még a Bourjois meg a Clinique is kicsit sötét. Ami elég világos lenne az Chanel vagy Sephora. De ezek még drágábbak, mint a MAC. (Ilyen fehér trutyit, amit alapozó világosítására használnak meg már próbáltam és szar.) Szóval nem az a kérdés, hogy milyen alapozót vegyek, hanem, hogy hogy próbáljam rávenni apámat, hogy megvegye nekem? Mert ha elmagyarázom neki, hogy ez kell, a többi sötét nem érti meg. Szóval ti hogy győznétek meg? Jaa igen a másik, hogy nem Pest közelben lakok, szóval elkéne vinnie megvenni. Amúgy meg jó tanuló vagyok és nem szoktam rosszalkodni. És anyagilag is megengedheti magának, hogy kapjak végre egy normális alapozót.
2013. márc. 25. 15:35
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Mondjuk cserébe kínáljon valamit. Főzést, süteményt, vagy bármit.
2013. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
"Apa! Nekem a sminkelés a hobbim, és a bőrömre csak ez az egy alapozó jó. Ezért ezt kérem húsvétra"
2013. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
52%

Látom a sok megkeseredett szar embernek sikerült lepontozni.


Rendben.

2013. márc. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
26%

Óóó istenem, mennyire jó, hogy nekem nincs ilyen óriási, egetrengető problémám!


Kérdező, mi az isten lenne veled, ha allergiás lennél rá? Én ha akarnék sem tudnék használni, mégis élek, van barátom 2 éve, gyakran flörtölnek velem, szóval mégsem lehetek annyira ronda alapozó nélkül!:D Pedig van pattanásom, szemem alatt ráncok.. ;)


18/L

2013. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
44%
És amúgy lehet egy alkalmi smink is szép alapozó nélkül:) Én még korrektort, púdert sem használhatok, mégis tökéletes a sminkem:)
2013. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

Naa visszajöttem. Hát véleményem szerint jobb, ha Mac alapozót használok, mintha mindenféle 200 ft-os cuccot kennék a fejemre. Meg nem kell havonta újat vennem.

Aalapozóval sokkal jobban nézek ki és nem azért mert igénytelen pattanásos bőröm van, csak olyan egyenletlen...


Amúgy minden nap lemosom a sminkemet és szép sminket csinálok, szóval ne magyarázzon senki, hogy nevetséges lennék alapozóban, mert annak az a lényege, hogy szép egyenletes arcbőrt csináljon és ne látszódjon, hogy valaki viseli.


Dolgozni meg biztos nem fogok elmenni. Nem is tudom milyen munkát találnék tanévközben. De a diákmunkák kb egyenlőek a rabszolga munkával... Örülök, ha suliból haza érek, nem hogy még dolgozni menjek... Meg itthon is magamra főzök, mosok, rendet rakok...

2013. márc. 25. 19:17
 47/54 anonim ***** válasza:
27%
Ez a dolgod! Ha kell valami, akkor dolgozz meg érte! Hihetetlen nagy problémáid vannak, mondhatom. Más örül, ha enni kap, neked meg drága sminkért sír a szád, de tenni érte nem vagy hajlandó. Rabszolgamunka? Mi? Egy árufeltöltő, vagy csomagoló? Ilyen értékrenddel később sem leszel jó sehova. Egyenetlen az arcod? Lehet nem a sminkkel van a baj. :)
2013. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
75%

Tévedésben vagy utolsó.

Egy 17 évesnek nem feladata a munka.

Ő iskolába jár és ez a dolga. Nem tudom, hogy ha valaki normálisan tanul egyáltalán mikor dolgozna.


A főzés mosás és takarítás sem az ő dolga lenne, de mégis ő csinálja. Szerinted, ha délután hazaér, ezeket a házimunkákat megcsinálja utána megírja a leckéjét és még tanul is, akkor mikor dolgozzon?


Nekem leszakadna a bőr a pofámról, ha a gyerekemnek dolgoznia kellene és emiatt lennének szar jegyei, ami miatt meg később kellene olyan munkát végeznie, aminél láthatóan jóval többre képes.

2013. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

Sok sulis társam volt dolgozni nyáron, mindegyik egésznap nekem panaszkodott, milyen szar melójuk van. Most minek fáradozzak diák munkával, ha majd később, ha lesz végzettségem feleannyi munkával 3x annyi pénzt keresek meg? Annyira nem vagyunk szegények, hogy ilyenekért dolgoznom kelljen...

Amúgy engem meg nem nagyon érdekel mivan mással. Más meg azt nem tudja eldönteni Lamborghinit vagy Ferrarit vegyen... A sértegetésed meg nonszensz.

2013. márc. 25. 19:34
 50/54 anonim ***** válasza:
12%
Kicsit nagy az arcod nem? Ilyen elkényeztetett kis szarnak én se vennék semmit.
2013. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!