Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá apámat, hogy...

Hogy vegyem rá apámat, hogy vegyen nekem MAC alapozót és púdert?

Figyelt kérdés
Most húsvétra akarok MAC alapozót, mert minden alapozót kipróbáltam és mindegyik sötét a bőrömhöz. És nekem kell alapozó, mert úgy lesz csak szép a sminkem. Mielőtt valaki belekötne végig próbáltam minden alapozót és még a Bourjois meg a Clinique is kicsit sötét. Ami elég világos lenne az Chanel vagy Sephora. De ezek még drágábbak, mint a MAC. (Ilyen fehér trutyit, amit alapozó világosítására használnak meg már próbáltam és szar.) Szóval nem az a kérdés, hogy milyen alapozót vegyek, hanem, hogy hogy próbáljam rávenni apámat, hogy megvegye nekem? Mert ha elmagyarázom neki, hogy ez kell, a többi sötét nem érti meg. Szóval ti hogy győznétek meg? Jaa igen a másik, hogy nem Pest közelben lakok, szóval elkéne vinnie megvenni. Amúgy meg jó tanuló vagyok és nem szoktam rosszalkodni. És anyagilag is megengedheti magának, hogy kapjak végre egy normális alapozót.
2013. márc. 25. 15:35
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
70%
Menj ki az ázsia centerbe,ott negyedáron vannak a MAC cuccok...(és minden más márkás smink cucc is)....
2013. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
44%

Úgy bírom mikor az öregebb nők irigykednek a fiatal lányokra és ilyen undorító megjegyzésekkel illetik.


Nem tudom,láttatok ti már kamasz pattanásos bőrt? Elárulom még az is szebb, mint a szarkalábas, de természetes, hogy el akarja fedni.


Meg mégis mikor tanuljon meg sminkelni, ha nem ebben a korban?


Én sem használok sminkeket, mert lusta vagyok felkelni, de ettől még eszem ágában sincs bántani őt, csak mert fiatalabb, én meg kifelé megyek a divatból.

2013. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
57%
És vajon a pattanásos arcbőrnek jót tesz ha elfedik alapozóval?
2013. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
37%

A pattanásos bőrnek semmi baja nem lesz, ha nappalra alapozót tesznek rá, este pedig alaposan lemossák.

Ennyit erről.

2013. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
44%
Értem. Te tudod. Én fiatal férfiként furának tartom kicsit.
2013. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
78%

Tudom, mert nekem is az volt kamaszlánykoromban és én is igyekeztem mindennel eltüntetni.

Nappal kb. délután 4-ig volt rajta alapozó, utána este szépen lemostam és bekentem a rávaló krémmel. Meg is gyógyult.


Sőt, vannak olyan alapozók, amiket a bőrgyógyászok ajánlanak, ha ilyen problémával megy valaki, de este ezt is le kell mosni.

2013. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
59%
Már bocsánat basszus de miért ne lehetne alapozója 17 évesen?? Engem körberöhögtek volna ha 17 évesen nem használok alapozót, bocs, hogy nem volt tökéletes még közel sem a bőröm. Mivel nekem is marha fehér, én is sokat kerestem a tökéleteset, nekem ez vált be: [link] Mármint a legvilágosabb. Világosabb, mint amilyennek tűnik, tökéletes, sokáig kitartott, nagyon jól fedett, de ez se volt olcsó. Megérte rá beruházni. Pedig az én bőröm is halál sápadt állandóan, mert vérszegény vagyok:(
2013. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan alapozók, amik kifejezetten gyulladt bőrre vannak, nekem a kozmetikus ajánlotta anno, mert hormon problémám volt. 17 évesen egy szolid smink nyugodtan mehet, sőt a nem szolid csak ilyen fiatalon áll jól, később már nagyon őregIt. Azt pedig külön bIrom, hogy én gyönyörű vagyok smink nélkül is, miért, aki sminkel az nem lehet szép nélküle?
2013. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes, hogy általában, aki smink nélkül gyönyörű az mind 30 év felett van :))


Biztos szebb egy 30 éves nő, mint egy 17 éves. Ez vicc, ami itt megy, komolyan.

2013. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg z a vicc, hogy 17 évesen nem képes megbeszélni ezt az apukájával. Ha meg nem hajlandó venni, akkor gyűjtsön, vagy dolgozzon érte, más is meg tudta csinálni.
2013. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!