Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá apámat, hogy...

Hogy vegyem rá apámat, hogy vegyen nekem MAC alapozót és púdert?

Figyelt kérdés
Most húsvétra akarok MAC alapozót, mert minden alapozót kipróbáltam és mindegyik sötét a bőrömhöz. És nekem kell alapozó, mert úgy lesz csak szép a sminkem. Mielőtt valaki belekötne végig próbáltam minden alapozót és még a Bourjois meg a Clinique is kicsit sötét. Ami elég világos lenne az Chanel vagy Sephora. De ezek még drágábbak, mint a MAC. (Ilyen fehér trutyit, amit alapozó világosítására használnak meg már próbáltam és szar.) Szóval nem az a kérdés, hogy milyen alapozót vegyek, hanem, hogy hogy próbáljam rávenni apámat, hogy megvegye nekem? Mert ha elmagyarázom neki, hogy ez kell, a többi sötét nem érti meg. Szóval ti hogy győznétek meg? Jaa igen a másik, hogy nem Pest közelben lakok, szóval elkéne vinnie megvenni. Amúgy meg jó tanuló vagyok és nem szoktam rosszalkodni. És anyagilag is megengedheti magának, hogy kapjak végre egy normális alapozót.
2013. márc. 25. 15:35
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
45%
Kérj ELF-et... jó minőség, legalább olyan, mint a MAC!
2013. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
54%

Érdekes, 31 évet leéltem eddig úgy, hogy azt sem tudom, hogy kell használni egy alapozót, mégis gyönyörűnek tartanak.


Amúgy talán nagyobb sikerrel kapnád meg a vágyott dolgot, ha nem fogalmaznál, "akarok", "kell".

2013. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
40%
Elég kínos a te korodban alapozót használni, én 32 vagyok, és egy sima BB krémet használok, hogy ne röhögjenek ki, ha totál sminkben mászkálok nappal az utcán.
2013. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
48%
Húsvétra miért kapnál ajándékot? Vagy fiú vagy? Mert akkor vedd meg a locsolópénzedből.
2013. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Nálunk szokás húsvétkor is ajándékot kapni. Amúgy Elf-et, ha jól tudom csak rendelni lehet netről és tesztszer kipróbálása nélkül meg nem veszek semmit.
2013. márc. 25. 15:49
 6/54 anonim ***** válasza:
77%
Szerinted az alapján kell sminkcuccot venni a gyereknek, hogy mennyire jó tanuló meg mennyire viselkedik jól? Te jó ég. Hány éves vagy?
2013. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
17
2013. márc. 25. 15:50
 8/54 anonim ***** válasza:
70%

Te jó ég! Ne haragudj, de ez jutott először eszembe és nem jó értelemben.:) De nem mondok inkább semmit, csak válaszolok a kérdésedre.

Azt nem tudom, hogy, hogy vedd rá Apudat, mert a helyében én sem venném meg neked, de itt tudsz rendelni jó minőségű fehér alapozót amivel világosíthatod a sima alapozódat:


[link]


Itt meg van több olyan púder ami igazodik akár a porcelán fehér bőrhöz is:


[link]


Remélem segítettem.:)

2013. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
36%
Kamasz kislány minek sminkeli magát? Kiráz a hideg az ilyen akaratos kis tiniktől. Ha apád eddig megvette ezeket a szarokat megveszi a MACodat is, hol a probléma?
2013. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
51%

1-es vagyok. Szerintem 17 évesen, ha diszkréten, szépen ki van sminkelve, igényességet tükröz. A MAC professzionális márka, minősége a legjobbak közé tartozik.

Én 28 vagyok, de én is sminkeltem magam ennyi idősen, mégis normális lányos anyuka lettem.

Egészen konkrétan sminkeltem a terhességem előtt, habár nem MAC-el, de konkrétan az állásom lett a "hobbim".


Kérdező, kérd meg őt egyszerűen, hogy erre van szükséged a szép, egyenletes hibátlan alapozáshoz... ha anyagilag megteheti, szerintem többet nem is kell mondanod neki.

2013. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!