Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá apámat, hogy...

Hogy vegyem rá apámat, hogy vegyen nekem MAC alapozót és púdert?

Figyelt kérdés
Most húsvétra akarok MAC alapozót, mert minden alapozót kipróbáltam és mindegyik sötét a bőrömhöz. És nekem kell alapozó, mert úgy lesz csak szép a sminkem. Mielőtt valaki belekötne végig próbáltam minden alapozót és még a Bourjois meg a Clinique is kicsit sötét. Ami elég világos lenne az Chanel vagy Sephora. De ezek még drágábbak, mint a MAC. (Ilyen fehér trutyit, amit alapozó világosítására használnak meg már próbáltam és szar.) Szóval nem az a kérdés, hogy milyen alapozót vegyek, hanem, hogy hogy próbáljam rávenni apámat, hogy megvegye nekem? Mert ha elmagyarázom neki, hogy ez kell, a többi sötét nem érti meg. Szóval ti hogy győznétek meg? Jaa igen a másik, hogy nem Pest közelben lakok, szóval elkéne vinnie megvenni. Amúgy meg jó tanuló vagyok és nem szoktam rosszalkodni. És anyagilag is megengedheti magának, hogy kapjak végre egy normális alapozót.
2013. márc. 25. 15:35
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
51%
Miért vicc, hogy nem tudja megbeszélni az apjával? A párom se érti mi a különbség.
2013. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
81%

Én se értem.


Egy apa általában nem a sminkek szakértője és teljesen jogos, ha nem érti, hogy ez mi a francnak kell. Az én apukám sem érti abszolút a sminkeket. Nem is kell, hogy értse.

2013. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
22%

Erre az esetre vázoltam fel a második lehetőséget. Én pl. koleszos voltam a rendőrtisztin, amire szükségem volt azért általában dolgoztam.


Ezt nem azért mondom, mert mindenkinek dolgoznia kell 17 évesen, de ha az apja nem hajlandó beadni a derekát, akkor vegyen magának. Felül szépen buszra/vonatra, és feljön Pestre.

2013. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
73%

Azt a mindenit, ezt a sok begyöpösödött, megkeseredett 30-as lúvnyát!

Mi a jó fenéért nem sminkelhetne szgeény lány 17 évesen?? Bezzeg egy év múlva azt írnátok neki, hogy költözzön el, legyen önálló, de most sminkelni gyerek. Vicc, ami itt megy komolyan.

Én azt tanácsolom, hogy mondd el neki, úgy, ahogy itt mondtad, ne legyél követelőző és akaratos, legyél kedves, hízelegj kicsit, kérd meg szépen, akkor nem fog elutasítani.

2013. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
61%
Nem mindenki tud dolgozni iskola mellett. Sőt, manapság, ha akar sem tud dolgozni, mert év közben vagy nincs diákmunka, vagy ha van, az főleg a protekciósoké. Nálunk is ez volt, csak az dolgozott, akit ismertek, más hiába keresett, sosem talált, még nyáron se.
2013. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
57%
33 vagyok és a kérdezőt védtem, de köszi. Azért, mert 33 vagyok, sminkelek és 17 évesen is sminkeltem. Egyébként én a helyedben megmondanám mennyibe kerül, mást nem szeretnél, mert erre van szükséged.
2013. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
20%
Barátnőm egész nyáron, ősszel,télen, sőt, még ma is dolgozik diákmunkán. Ez egy hatalmas nagy hazugság, hogy a protekciósoké. Bemész egy szövetkezethez, ott van TESCO, Metro újság osztás,Mc Donalds, szórlapozás stb. Mindig van munka csak keresni kell.
2013. márc. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
24%

Aha, nagyvárosban, de a kérdező most írta, hogy kisvárosban lakik.

Szóval ez talán annak hazugság, aki nem lakott még kisvárosban. Én laktam, és elhiheted, mindenhol regisztrálva voltam, mindenhová mentem volna, de sehol semmi. Tesco, Metro, Auchan, McDonald's nem volt, a szórólapozás elvétve pedig a protekciósoké volt. Még a mezőgazdasági munkák is le voltak stoppolva.

2013. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
51%
Na már vártam, hogy mikor kezdődik a "menj dolgozni, na kell valami vazzeg!" mese...
2013. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
18%

Mégis mit ajánlalnál a kérdezőnek, ha nem azt, hogy dolgozzon? Ha az apja nem vesz neki más opció nem nagyon marad.


Én tavaly a felsoroltak közül mindegyiket csináltam, mielőtt felszereltem rendőrnek, pedig egyáltalán nem voltam csókos senkinek. Néha nem aludtam éjjel, é fáradt voltam, de ez van. Aki tud jobbat leírhatja.

2013. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!