Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Patthelyzet: a családot...

Patthelyzet: a családot válasszam vagy pedig a páromat?

Figyelt kérdés

Két éve kinn vagyok Kanadában mint au-pair és ezalatt az idő alatt megismerkedtem a jelenlegi párommal. Nem gondoltam hogy ilyen komoly lesz, de mostanra teljesen egymásba szerettünk.


Most van 2 hónapom még, utána el kell döntenem vagy hazamegyek és akkor lezárul a kapcsolat vagy pedig maradok, akkor viszont a szüleimet, testvéremet, rokonaimat stb évente-kétévente tudnám csak meglátogatni.

Nagyon emésztem magam emiatt és sokat sírok, szerintetek mi lenne a megoldás?


2013. márc. 21. 14:46
1 2 3
 21/23 Bence_ ***** válasza:
100%

Skype egészen hasznos dolog. Látjátok egymást.

Ha meg fixen 3 havonta hazajössz 1 hétre akkor kb ugyan olyan lesz mintha itthon élnél.

2013. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
A párod a jó választás. Mint az egyik válaszoló említette, előbb utóbb úgyis elszakadsz, és családot alapítasz. Én Mo-n élek, az ország egyik csücskében. Szüleim a másikban. És így sem tudok évi 2-nél többször hazamenni...
2013. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Végül hogyan döntöttél?
2019. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!