Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szabadságot vagy a pénzt...

A szabadságot vagy a pénzt válasszam? Ha itt maradok, akkor valószínüleg soha nem lesznek anyagi problémáim az életben viszont sokszor hárítom a dühömet a családomra, akik felneveltek, azt képzelem róluk, hogy tönkre akarnak tenni.

Figyelt kérdés
úgy érzem nem tudom felszinre hozni a képességeimet mert elnyomnak.
2013. jan. 24. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
kicsit bővebben is kifejthetnéd... hány éves vagy, mik a lehetőségek..
2013. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
22 jelentkeztem egy 4 hónapos tanfolyamra,ha összejön ugy is lelépek 8-10 honapra a munka miatt.a másik lehetőség fogom magam öszepakolok se szó se beszéd kezdőtőkével keresek még itthon egy munkaközvetitőn keresztül egy angliai állást és egy ideig nem kerülnék kapcsolatba velük.az utóbbi,úgy érzem felszabadító lenne.onnan még léphetek erre arra ha megtetszik valami,de itthon mintha ők élnék helyettem az életemet,de persze azt mondják hogy csak segíteni akarnak.
2013. jan. 24. 17:04
 3/9 anonim ***** válasza:

"úgy érzem nem tudom felszinre hozni a képességeimet mert elnyomnak"


szabadság. ha pedig jól kamatoztatod az említett képességeidet akkor minden bizonnyal nem is lesznek anyagi gondjaid. mivel így érzel soha nem leszel teljesen boldog amíg nem mész el.

2013. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát igen.

nekik csak a pénz számít...és ennek az értékrendnek nem tudok megfelelni

2013. jan. 24. 17:35
 5/9 A kérdező kommentje:
szóval ezt a 4 hónapot se várjam meg?
2013. jan. 24. 18:02
 6/9 anonim ***** válasza:
ez már a te döntésed. ha ugy érzed hogy nyakadba akarod venni a világot akkor ne hezitálj, mert később lehet megbánod. ha viszont úgy érzed hogy megvárod azt a 4 hónapot akkor várd meg az már ugysem a világ.
2013. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ne marról van szó hogy nem mernék nekivágni,hanem hogy melyikből jönnék ki obban,nincs szakmám,se gyakorlatom csak nyelvtudásom ezen a tanfolyam pedig kapnék szakmát és munkát is ha elvégzem.ha ésszerűen nézem,akkor maradok,de ha az érzéseimre,gondolataimra hallgatok,akkor lelépnék,és minden kapcsolatot megszakitnék.
2013. jan. 24. 18:19
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor talán érdemes megvárni azt a 4 hónapot az már nem a világ, de bebiztosítod magadat valamilyen szinten.
2013. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 24. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!