Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Megvicceljem" így anyát?

"Megvicceljem" így anyát?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy nekünk csak szerdán kell menni suliba, a suli szerencsére megadta ezt a két napot. Anya ezt nem tudja, azt hiszi, nekem holnap suli van. Említettem már neki, csak annyira elfoglalt hogy elfelejtette (ez biztos). Szóval reggel amikor szól hogy keljek fel, azt mondanám neki hogy hagy ne menjek ma, letudja igazolni. Természetesen a válasza nem lenne. Ő elmegy dolgozni, én pedig szépen visszaalszom. Majd amikor hazajön, meglátja hogy itthon vagyok, pizsamában. Veszekszik velem pár sort, kapom a magamét rendesen aztán amikor vinném az ellenőrzőmet hogy igazolja le ezt a napot akkor megkérdezném hogy: Elfelejtetted ugye hogy csak szerdán lesz nekem suli? Na kb. ez a forgatókönyv...


Lehet kicsit rájönne közben hogy többet kellene velem foglalkoznia, és az én dolgaimat sem elhanyagolni? Tudom, hogy sok a munka, de hát attól a gyereke maradok. Vagy mégse tegyem?


2013. márc. 17. 18:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Miért ő készíti el a kabátot, cipőt?

Nem vagy már pici baba. Nagyon remélem, a kezed sincs eltörve. Ha mégis, jobbulást kívánok!

2013. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Előkészíti a kabátot, cipődet, és mégis itt nyígsz, hogy nem foglalkozik veled.
2013. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Azért mert a gyereknevelés nem csak abból áll...
2013. márc. 18. 13:21
 24/28 A kérdező kommentje:
Amúgy meg honnan tudjam miért? Ő készíti ki kora reggel és kész. Mire felkélek már úgy van.
2013. márc. 18. 13:22
 25/28 anonim válasza:
30%

Hány éves vagy?

Úgy tudom mindnekinek Január 3.-án kell menni suliba, és nincsen ilyen hosszú szünet.

2013. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
De itt Szolnokon szinte mindenütt 7.-én kezdődött. Csak nálunk 3.án :D
2013. márc. 18. 14:18
 27/28 anonim ***** válasza:
mondjuk nálunk 8-án kellet mennunk:D
2013. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
még egyszer mondom, ÚGYTUDOM, nembiztos, hogy mindenhol úgy van, ezért még nem kell lepontozni.
2013. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!