Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Megvicceljem" így anyát?

"Megvicceljem" így anyát?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy nekünk csak szerdán kell menni suliba, a suli szerencsére megadta ezt a két napot. Anya ezt nem tudja, azt hiszi, nekem holnap suli van. Említettem már neki, csak annyira elfoglalt hogy elfelejtette (ez biztos). Szóval reggel amikor szól hogy keljek fel, azt mondanám neki hogy hagy ne menjek ma, letudja igazolni. Természetesen a válasza nem lenne. Ő elmegy dolgozni, én pedig szépen visszaalszom. Majd amikor hazajön, meglátja hogy itthon vagyok, pizsamában. Veszekszik velem pár sort, kapom a magamét rendesen aztán amikor vinném az ellenőrzőmet hogy igazolja le ezt a napot akkor megkérdezném hogy: Elfelejtetted ugye hogy csak szerdán lesz nekem suli? Na kb. ez a forgatókönyv...


Lehet kicsit rájönne közben hogy többet kellene velem foglalkoznia, és az én dolgaimat sem elhanyagolni? Tudom, hogy sok a munka, de hát attól a gyereke maradok. Vagy mégse tegyem?


2013. márc. 17. 18:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez így jó ötlet. Talán többet foglalkozik majd veled :)
2013. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Ez nagyon gyenge "átverés", semmi poén nincs benne, vagy csattanó amitől érdekes lenne a "forgatókönyv". Szerintem szimplán ülj le vele beszélgetni, hogy bár belátod, sok a munka, te mégis szeretnéd ha jobban figyelne rád. Ez lenne az ésszerű megoldás, úgy gondolom. :)
2013. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem éri meg, csak még dühösebb lenne. Én inkább elalvás előtt szólnék neki,hogy legyen szíves és ne keltsen mert szerdáig sehova nem kell mennem. Szóval én nem szívesen kelnék fel egy vicckedvéért, ami rosszul is elsülhet :D
2013. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
23%
Jó ötlet! De miért nincs neked suli? :D
2013. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Jó tudom gyenge de olyan jó lenne látni az arcát ha rájön hogy nincs suli. Egyébként aztért nincs mert mi nem január 7.én mentünk először suliba hanem már 3.-án :)
2013. márc. 17. 18:32
 6/28 anonim ***** válasza:
23%
Ezt én is eljátszottam néha. Igaz tényleg nem olyan vicces. Viszont olyan jó érzés arra gondolni, hogy nincs iskola.
2013. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
26%
Szerintem csináld meg!Én tutira elszégyenleném magam,ha a lányom ezzel lepne meg...elgondolkodnék hogy mi a fontos..azért a poént majd magyarázd el neki,mert lehet nem veszi észre,annyira elfoglalt..
2013. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
34%
De jó neked. Én is január 3.-án kezdtem a sulit, mégse tudok semmilyen szünetről :/
2013. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
39%

Régen én is csináltam ilyesmit, mondjuk az külön rossz volt neki, mivel miattam kelt fel hamarabb, hogy csináljon reggelit, így utólag hülyeség volt. Tesóm is mindig le lett cseszve amikor elfelejtett szólni, hogy nincs első órája.

A vidám meglepi inkább az lenne, hogy mondjuk azt mondod csak első órád nincs, otthon maradsz, majd napközben megleped a munkahelyén valamivel.

2013. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
28%
Ebben minden van, csak vicc nem. Majd rájössz felnőttként, hogyha kidolgozod a beledet, hogy a gyerekednek meglegyen mindene, és ezért vagy elfoglalt, de mellett próbálsz foglalkozni vele. De bárhogy próbálod nem tudsz vele 100%-san foglalkozni. Ezen gondolkozz el, mert nem viccből dolgozik.
2013. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!