Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekes anyukáktól miért...

Gyerekes anyukáktól miért tartanak a férfiak?

Figyelt kérdés
Egy gyermekes egyedülálló anya vagyok. Ismerkedtem férfiakkal, addig semmi gond, míg meg nem tudják, hogy van egy gyermekem akit egyedül nevelek. Miért taszítja ez őket vissza?
2013. márc. 16. 22:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bonyolult ügy. Nehezen viseli egy férfi, hogy más férfi gyerekékt nevelje. A nevelés sem egyszerű, te eltűrnéd egy majdnem idegen férfinak, hogy rászóljon a gyerekedre? Mint egy anyatigirs, úgy ugranál a torkának. Feltűnik a gyerek igazi apja, aki nem nézi jó szemmel, hogy a gyereke körül más férfi van. Csupa-csupa konfliktushelyzet, amiből a férfiak többsége nem kér.
2013. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Pedig nem bonyolult. Nálunk 7 éve működik. Csupán olyan embertípus kell hozzá. Mi neveljük a 4 gyereket (3 előző házasságból, 1 közös) egy hétig, másik héten a volt férjemnél vannak ők nevelik 1 hétig (ott is van az én három gyerekem, plusz ott is van egy közös).

Az új párjainknak nem volt gyerekük úgy vállalták be a mi három gyerekünket, s mindkét helyen született még egy gyerek. Mindez 7 éve történt (gyakorlatilag pár hét különbséggel lett a két kapcsolat).

A gyerekek nagyon jól élik meg, a párjaink is. Mindkettő beletanult a szerepébe. Különösebb konfliktus nem is volt.

2013. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Egyén függő meg kell keresni azt akit nem zavar a gyerek. Visszafelé is érvényes ám kérdező. Gyerekes apától miért tartanak a nők?
2013. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
52%

Egyébként pont emiatt nem kezdenek vele. Mert alapból senki nem így képzeli az életét. Mindenki egy családot szeretne, apa, anya gyerek.

Senki nem úgy áll neki, hogy na összeszedek egy gyerekes nőt. Nem. Maximum elviseli, elfogadja, megszokja, de senkinek nem ez az álma.

2013. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Meg a pénz is nagy úr sajnos. Én tudom, hogy a fizetésünkből két gyereket feltudok nevelni, na most ha a férjemnek van már egy gyereke akkor én nem vállalhatók másodikat mert a férjemnek lényegében már kettő van akiről gondoskodnia kell.

Ez meg azért baromi nagy áldozat lenne.

2013. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Na igen, ez meg a másik.

Meg őszintén én félnék.

Kutatások bizonyítják, hogy minden szülő azt a gyereket szereti jobban, aki a családban van, valamint rengeteg nő mondta, hogy mégiscsak az a gyerek áll közelebb, akit az aktuális "igazi"nak becézett személy csinált.

Na most nekem ez annyira undorító, hogy felfordul tőle a gyomrom. Szerencsétlen gyerekek, akik anyuci meg apuci boldogságkeresésének egész életen át tartó áldozatai :( Megszakad értük a szívem.

2013. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!