Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekes anyukáktól miért...

Gyerekes anyukáktól miért tartanak a férfiak?

Figyelt kérdés
Egy gyermekes egyedülálló anya vagyok. Ismerkedtem férfiakkal, addig semmi gond, míg meg nem tudják, hogy van egy gyermekem akit egyedül nevelek. Miért taszítja ez őket vissza?
2013. márc. 16. 22:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell túlkomplikálni, egyszerűen az a baj, ami mindenkinek: egy kapcsolatban első akar lenni. A legfontosabb. Ez így normális. Annak, akinek van gyereke, már a gyerek a legfontosabb, nem az új szerelem.
2013. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért,mert van gyerekem elítélnek a férfiak és a kedves anyukájuk... Hm... Ismerkedésnél pedig senki homlokára nincs ráírvá, hogy van gyereke. De inkább szakosodok az egyedülálló, gyerekes apukákra, akinek az anyja is elfogadja, hogy van gyerekem.
2013. márc. 17. 12:54
 13/26 anonim ***** válasza:
4-es! Az ilyen anyóstól mentsen meg a sors!Ezek nevelik az elfuserált férfiakat...
2013. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

És sok elvált, gyerekes pasas miért hajt az egyedülálló, fiatal lányokra? Hiszen ők is selejtesek már:))


Nem egy ismerősöm van, aki simán talált magának férfit és imádják egymást:) Ne aggódj, hülyékkel meg ne foglalkozz.

2013. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Van aki csak egy nőt szeretne és nem kész még rögtön egy gyerekre. Aki meg érettebb és odavan a gyerekekért annak nem lesz probléma, hogy van gyereked. Egyszerűen csak meg kell találnod azt, aki kettőtöket akar.
2013. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
44%

Hát nem akarok senkit megsérteni, de nekem sem kéne gyerekes nő, pedig én nő vagyok.

Egyébként gyerekes pasi sem.


Azért, mert én először olyannal akarom átélni a pillanatot, akinek olyan, mint nekem. Mindkettőnknek újdonságnak kellene lenni a kisbabának, a házasságnak. Nem akarok második lenni és nem utolsó sorban más gyerekét sem akarom nevelni. Én nem leszek az istentudja hanyadik nevelőszülő és féltestvéreket sem vagyok hajlandó gyártani.

2013. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó! Hogy Te milyen primitív vagy!!!
2013. márc. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
60%
Miért lenne primitív nem mindenki tudja ugyan annyira szeretni más gyerekét mit a sajátját.
2013. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom miért primitívség, ha valaki úgy érzi, hogy ő nem szeretne más gyerekének a pótapja/anyja lenni, és olyan saját családot szeretne, ahol minden gyereknek 1 db anyja, és 1 db apja van. Ez nem sértő azok számára sem, akik elváltak, és gyerekük van, mert nem róluk van rossz véleménnyel, hanem a saját életét képzeli másként.
2013. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szerintem meg te vagy primitív.

Mármint, aki nekem írt :)

Csak mert valakinek nem jött össze és elvált, az ne azon verje már el a haragját, aki képes úgy választani, hogy az egy életre szól.

Mindenkinek a saját dolga szerintem, hogy kivel köti össze az életét és elhiheted, hogy nem vagyok egyedül ezzel a véleménnyel. A kérdés sem született volna meg, ha csak én gondolnám így. Csak én épp meg tudom érteni, aki saját családot akar, nem belecsöppenni egybe.

2013. márc. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!