Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekes anyukáktól miért...

Gyerekes anyukáktól miért tartanak a férfiak?

Figyelt kérdés
Egy gyermekes egyedülálló anya vagyok. Ismerkedtem férfiakkal, addig semmi gond, míg meg nem tudják, hogy van egy gyermekem akit egyedül nevelek. Miért taszítja ez őket vissza?
2013. márc. 16. 22:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%

Mert anyukájuk már van nekik.


...és csak egy nőt akarnak.

2013. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sok férfinek van rossz tapasztalata, Én csak az Öcsém elmondásából tudok ítélni. Amit elmondott, az még Nekem is sok, nem csodálom ha menekült Ő is sokszor.
2013. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A felelősség. De semmi se lehetetlen, van egy csomó ismerősöm, aki gyerekkel talált magának pasit.
2013. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%

Miért?!... Mert nem szeretnék más gyerekének a terhét magukra venni!...

Mert egy ilyen kapcsolatban mindig fel fog tűnni a gyerek apja és ez örök konfliktus lesz...

Mert a férfiak inkább a saját gyereküket akarják nevelni a családban, nem a másét...

Mert a férfiak szülei 99%-ban kiakadnának, ha a fiuk hazavinne egy gyerekes nőt...


Bevallom, én sem örülnék, ha a fiam hazahozna egy olyan nőt, akinek már gyereke van, hogy komolyan járna vele (biztosan mindent megtennék, hogy lebeszéljem a fiam az ilyen kapcsolatról)!...


Ennek ellenére nem kizárt, hogy találsz olyan férfit, aki így is elfogad, végülis férfiaknak is lehet előző kapcsolatból gyerekük, ők talán jobban megértenek majd...

2013. márc. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

Mert bennük van a félelem, hogy esetleg nem őket akarod igazán, hanem pótapát a gyereknek.

Mert belegondolnak abba, hogy ha valami komolyabb lenne köztetek, el kéne fogadni, hogy egy másik pasi is ( a gyereked apja) része lesz az életeteknek, akármilyen ember is.

Mert tartanak tőle, hogy mi van, ha nem fogadja el őket a gyerek, netán ők nem tudják megszeretni a gyereket.

Mert a legtöbb pasi szereti saját maga előállítani a gyerekét, nem egy készen kapottat nevelni. Ráadásul, ha sajátot szeretne, az már egy négytagú család minden gondjával is együtt jár.

Mert nem tudják, hogy ha otthagyott a gyereked apja, nem te voltál-e a hibás, csak nem ismered el.

Mert a fiús anyák (általában) viszolyognak a gyerekes elvált asszony menyjelöltektől, a pasik viszont viszolyognak attól, hogy az anyjukkal napi szinten konfliktusuk legyen emiatt.

Mert...mert...mert...

2013. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem csak az anyukát kell megszokni, hanem egy gyereket is, aki egy idegen férfinak a gyereke.
2013. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%
22:24, de egyet gondoltunk!:))
2013. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%

Olvas el itt pár kérdést és rájössz. Miért nem keresel egy elvált apukát akinek van már egy gyereke, ő sokkal jobban eltudná fogadni a te gyerekedet is.

És igen amíg nincs az embernek gyereke, addig nagyrészt nem gyerekes társat keres.

2013. márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
39%

De hát a kérdezőnek nem kell olyan férfi, akinek gyereke van, ő nem fogja másét nevelni...

Tipikus női kettős mérce.

Amúgy az elvált, gyerekes nőkkel vigyázni kell, az biztos.

2013. márc. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%

3 gyerekes elvált anya voltam (nem engem hagytak el), s simán találtam férjet magamnak. A mostani férjemnek semmi gondja nem volt a gyerekeimmel. Azóta megszületett a közös gyerekünk is.

Anyósomék se szóltak semmit.

7 éve vagyunk éve, 6 éve házasok.

2013. márc. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!