Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A hugom nemtakarit. Már nem...

A hugom nemtakarit. Már nem merek elmenni hozzájuk a kislányommal?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon jo kapcsolatunk volt.kulon koltoztek a párjával már két éve. mikor kulon koltoztek még hetente egyszer elszoktunk egymáshoz járni -egy varosba lakunk. de mar akkor sem takaritott,mindig bordel volt ,pedig egyszobas lakás,nemnagy,es nemis bordel inkabb kosz. Mikor elmentem mindig segitettem neki.Pedig van egy 1es fél éves kislányom .Mi is kulon élunk pérommal ,3szobas nagy lakésba,amit azthiszem azert bonyolultabb felmosni ,stb ,mint egy kisebbet...megis mindig tisztaság van.azt nemmondom h rend is,de gyereknek nemmondhatom , h csak a szobájába játszon ,nemzavar ha kihozza a játékait v ilyenek ,de legalább a padlo nem ragad :)

szoval a hugom terhes lett decemberbe.megis latoggatuk ,nem szo nelkul ,h ne zavarjuk ,tudtam h akkoriba nemvolt jol ,allando hanyinger ,faradekonysag stb... persze pihenjen... de hogyha tudja h vendegei jonnek kicsit osszeramolhatna. ott az 5dr horcsogje,amiknek a szagat mar az eloszobabol ereztuk ,akkor a padlo szo szerint ragad,az asztal tiszta folt ,morzs,kajamaradek stb ..a rekasok a mosogatoba,olyan volt mint ejfel torony, a wc szinten buzlott...a szonyeg miota en porszivoztam ki utoljara azota nemis volt...a poharba amibe a kislanyomnak inni adott uszkalt valami -elis vettem szegénykémtol h o még nemiszik narancslevet...

aztan jo idejig nemis mentunk ,interneten persze folyamatossan tartottuk a kapcsolatot, enis terhes vagyok ,igy annyira nemakarom emelgetni a kislanyomat,messze laknak ,a varos masik vegen ,es hat nemul vegig meg a kocsiba...o itt ott eljott .mindig mondta h nemtudja h h birom ezt csinalni ,mert hetente felmosok legalabb egyszer-port torolgetek stb ,h tisztasag legyen .o azt panaszkpodta h iden meg nem volt kedve felmosni -hat mar marcius van...o meg ebbe az evbe nemmosott,a ferje szok miutan hazajon a munkabol .fozni szinten nem foz mert terhes es nemeroltetheti meg magat ,azt is a ferje... mosogatni szinten a ferje munka utan. a ferj 4kor jar haza.hat kinek van jo elete ? komolyan ...mondom akkor felmosni is a ferjed mos fel ,aztmondja nem ,az meg nemvolt se porszivozva az iden...hat eszem megall...gondolom nemcsak en nem mernek odamenni terhessen az egy es fel eves lanyommal...muszaly volt kiirnom..annyira bant,es ha most nemcsinal semmit,mikor meglessz a pici akkor mi lessz vele ? beszelnek vele de nemtudom h kezdjek neki....? az a kicsi nemelhet koszba...amugy a ferjevel is egyfolytaba veszekszik ez miatt ,ja dolgozni sem dolgozik ,ugyh tenyleg nemlenne mas dolga...


2013. márc. 16. 13:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

(aha! előző, azt hittem bordeline..

és az "ott az 5dr horcsogje" az öt doktorált hörcsög?

(nem praktikus elrágcsálósítani kismamás-kisbabás házat, még ha tudományos fokozatot értek el, akkor sem)

2013. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!