Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova mehetnék 16 hónapos...

Hova mehetnék 16 hónapos kislányommal?

Figyelt kérdés

Sajnos egy ideje nagyon meg romlott párommal a kapcsolatunk.

Van egy 16 hónapos kislányunk, én gyesen vagyok és a párom házában élünk közösen mint írtam nagyon meg romlott a kapcsolatunk nem tudok mit tenni. Nincs hová mennem, na meg persze nincs is miből.Pici még nem szobatiszta és így bölcsibe sem veszik be,bölcsi ellenes vagyok de nem tudok mit tenni sajnos így sem élhetünk állandó veszekedésnek van kitéve szegényem. Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás bölcsibe adni picit, munkát keresni pénzt össze rakni és albérletbe menni???? Semmi segítségem csak magara számíthatok. Kérlek ha írsz nekem tanácsot azt ne fél vállról tedd és ne is gúnyolásból. Köszönöm szépen a válaszokat előre is!


2013. febr. 10. 17:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsibe beveszik a pici lányt akkor is ,ha nem szobatiszta.

Ha tényleg senki rokonotok nincs,akkor még az anyaotthon lehet átmeneti megoldás.

2013. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%

Öt lehetőség van

1. Bölcsi, neked munka, a pénz összeszedni hogy új életet tudj kezdeni.

2. Megpróbálni az anyaotthont, de többen igénylik mint amennyi hely van, így kérdéses hogy bekerülsz ha. Ha igen akkor kérdés az is hogy nem-e rosszabb helyzetbe kerülsz.

3. Megtanulsz együtt élni a férjeddel, és kezelni a hülyeségeit. Ha veszekszik nem reagálni rá. Valahogy rájönni, hogy tudod teljesen kiiktatni a férjed dolgait, és akár csendben is élni vele amíg nem gyűlik össze annyi pénz hogy egyszer albérletbe tudj menni.

4. Megismerkedni egy rendes férfival aki gyermekkel együtt örömmel befogadna titeket.

5. Megismerkedni olyan emberekkel akikkel jó barátságban leszel, és ők befogadnának egy kis időre míg talpra nem állsz.

2013. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Azelőtt hol laktál?
2013. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az értelmes választ.Intézetben nőttem fel 15 évesen kivett a nagymamám és vele éltem de sajnos ő meghalt és a 2 fia eladták a házat. Hát igen meg kell húznom magam picit bölibe én meg dolgozni.
2013. febr. 10. 17:20
 5/24 anonim ***** válasza:

Kaphatsz az intézettől életkezdési támogatást?

Van ott kapcsolatod a gondozókkal?

Hány éves vagy, visszamehetsz még átmenetileg?

2013. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
26%
Anyaotthont csak végső esetre! Szinte csak cigányok vannak ott, tetvek, piszok.
2013. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

A kapcsolatotokat nem lehet helyrehozni?

Szüleid, testvéreid?

2013. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A Nagymamád két fia a nagybátyáid? Akkor ők a családod!
2013. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem a nagy bátyáim hanem az édesapám és a testvére, 23 éves vagyok intézettbe már semmilyen esetre se vennének vissza az életkezdésit meg kaptam de sajnos az édesapám elitta magyarul úgy hogy ő is kizárva.
2013. febr. 10. 17:35
 10/24 anonim ***** válasza:
75%

próbáld meg az anyaotthont is. bölcsibe íratod a picilányt, te gőzerővel keresel munkát. szakmád, végzettséged van?


ha kicsit összeszedted magad anyagilag, akkor egy hasonló sorsú anyukával közös lakást béreltek, és elkezditek az önálló életet.

2013. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!