Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova mehetnék 16 hónapos...

Hova mehetnék 16 hónapos kislányommal?

Figyelt kérdés

Sajnos egy ideje nagyon meg romlott párommal a kapcsolatunk.

Van egy 16 hónapos kislányunk, én gyesen vagyok és a párom házában élünk közösen mint írtam nagyon meg romlott a kapcsolatunk nem tudok mit tenni. Nincs hová mennem, na meg persze nincs is miből.Pici még nem szobatiszta és így bölcsibe sem veszik be,bölcsi ellenes vagyok de nem tudok mit tenni sajnos így sem élhetünk állandó veszekedésnek van kitéve szegényem. Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás bölcsibe adni picit, munkát keresni pénzt össze rakni és albérletbe menni???? Semmi segítségem csak magara számíthatok. Kérlek ha írsz nekem tanácsot azt ne fél vállról tedd és ne is gúnyolásból. Köszönöm szépen a válaszokat előre is!


2013. febr. 10. 17:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
édesanyám sajnos nem él már anya otthonban nem vinném a picit és semmilyen lepra telepre.
2013. febr. 10. 17:37
 12/24 anonim ***** válasza:
75%

Az édesapádhoz és a nagybátyádhoz nem tudsz menni?

Az életkezdésit miért adtad oda apádnak???

2013. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%

Keress egy egyedülálló idős embert, akinek van saját lakása, és magányos, és szüksége van kis házi segítségre!

Sok öregember van egyedül.

Merrefele élsz és merre vannak az országban a rokonaid és az ismerős intézet, barátok?

2013. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
54%
Anyaotthont láttál te már belülről, vagy csak elnevezted lepratelepnek? Ha így állsz hozzá, maradj ott ahol vagy, szenvedj tovább,de legalább eltartanak.
2013. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég volt a tévében az anyaotthonokról egy riport. Elég szép lakásokat mutattak, és normális anyukákat, gyerekekkel. Igaz mindenki max másfél évig maradhat, de kulturált környezetben éltek.. Szóval nem minden anyaotthon egy lepratelep, csak sokan valamiért minden anyaotthon lefitymálnak..
2013. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Igen biztos hogy nem mindegyik de már próbálkoztam és jelenleg Győrben lakom és itt nem tudtak volna csak esztergomban hát nem szeretném részletezni, hogy mit láttam és éreztem ott de persze attól még a többi lehet szép, rendezett, és kultúrált. Mivel NINCS senkim szó szerint még barát, barátnőm se, így marad a bölcsi és a meló
2013. febr. 10. 17:57
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha rossz a házasság, az a férjnek is rossz, ha ő is el akar válni, akkor nyilván ketten tesztek azért, hogy külön tudjatok élni és a gyermeknek is jó legyen.

NEkem az az érzésem van, hogy a rossz élettapasztalataid miatt olyan lehetőségeket is kilősz látatlanban, amik pedig valós lehetőségek lehetnének. Anyai ágon nem írtad, van-e rokon, sokan ha csak hallomásból ismernek Téged, akkor is sokan szívesen segítenének, apai ágon igenis vannak élő személyek, jó volna megvizsgálnod minden embert tüzetesen, de első, hogy elmondod nekik, hogy keresed a lakhatási lehetőséget a babával. Tudod, mikor autót vezetsz, akkor is először kell indexelni, hogy a többiek értesüljenek a szándékodról, és után elkezdeni nyújtogatni a nyakat, nézelődni, hogy mikor mehetnél...:)

Szóval miután a férjjel megbeszélted a dolgot, kezdd el híresztelni a rokonságban, hogy KERESEL lakást.

Az intézetben is biztos van végzős valaki, akinek könnyebb lenne Hozzád társulni...stb. Nagyon sok 5letem van.

2013. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Mi a végzettséged?

Multinál dolgozom, talán tudok segíteni.

2013. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Végzettségem Lakástextil az az Varrónő,a párom nem szeretné, hogy elmenjünk meg próbál inkább többet foglalkozni, törődni velünk de mivel ezt leültünk és átbeszéltük azt mondta hogy elfogadja a döntésem és 100% ig mellettünk lesz szavahihető embernek ismertem meg a véleményem nem is változott róla.
2013. febr. 10. 19:37
 20/24 A kérdező kommentje:
12/20 Az életkezdésim nem én adtam neki oda ő volt a gyámom így ő felelt érte.
2013. febr. 10. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!