Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova mehetnék 16 hónapos...

Hova mehetnék 16 hónapos kislányommal?

Figyelt kérdés

Sajnos egy ideje nagyon meg romlott párommal a kapcsolatunk.

Van egy 16 hónapos kislányunk, én gyesen vagyok és a párom házában élünk közösen mint írtam nagyon meg romlott a kapcsolatunk nem tudok mit tenni. Nincs hová mennem, na meg persze nincs is miből.Pici még nem szobatiszta és így bölcsibe sem veszik be,bölcsi ellenes vagyok de nem tudok mit tenni sajnos így sem élhetünk állandó veszekedésnek van kitéve szegényem. Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás bölcsibe adni picit, munkát keresni pénzt össze rakni és albérletbe menni???? Semmi segítségem csak magara számíthatok. Kérlek ha írsz nekem tanácsot azt ne fél vállról tedd és ne is gúnyolásból. Köszönöm szépen a válaszokat előre is!


2013. febr. 10. 17:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
18/21 igen egy részről igazad van, anyai ágról nincs senki apai ágról van de sajnos nem jártam velük jól mert addig voltam nekik fontosak még anyagilag tudtam őket támogatni,
2013. febr. 10. 19:43
 22/24 anonim ***** válasza:

Pontosan akkor mi is a gond a pároddal?


Mert most írtad, hogy szavahihető, hogy próbál segíteni? Nem akarlak elítélni addig amíg nem válaszoltál. De ez így igen furán kezd hangzani...

2013. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

20: De hiszen ha elmúltál 18 éves, cselekvőképes vagy, akkor már NINCSEN gyámod!

Akkor ő ELLOPTA a pénzedet!

Ha a gyámod volt és úgy itta el, akkor pedig még súlyosabb a bűncselekmény, amit elkövetett.

Mindenképpen szerezd vissza azt a pénzt jogi úton!

Evvel a sztorival menj vissza az intézetbe és a GYIVI-be és a Családsegítőbe!

2013. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Itt még a hivatal is elkövetett olyan hibát, hogy alkoholistára bízta, azaz olyanra, aki nem fogja a gyerek számára megőrizni. Szerintem ha másként nem megy, az államot perelheted kártérítésre, és még egyszer megkapod azt az életkezdésit - vagy akár egy kis lakást és munkát is kérhetsz kártérítésként.
2013. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!