Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Ti szabtok anyagi...

Feleségek! Ti szabtok anyagi határt a férjetek hobbijának?

Figyelt kérdés
Vagy pedig hagyjátok, hogy annyit költsön rá amennyit jónak lát?
2013. márc. 16. 12:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok én az anyja/apja, hogy megszabjak bármit is!


Ha pedig magától nem tudja, hogy mit, mikor és mennyit engedhetünk meg erre, meg arra... az régen rossz.

2013. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig megbeszéljük az anyagiakat , ha valamelyikünk akar venni valamit megnézzük belefér-e a keretbe. Minden ettől függ.
2013. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Külön kasszán vagyunk, pedig évek óta házasok vagyunk. A rezsire, gyerekre, kajára, nyaralásra valót egy közös számlára utaljuk, a fizetésünk maradékát mindenki arra költi, aminek jónak látja. Nem állunk rosszul anyagilag, annyit költ, amennyit akar, nincs beleszólásom. Ha nem szállna be a rezsibe és a többibe azért, mert mindent a hobbira költ, akkor persze beleszólnék, de nincs ilyen gond. Én is sokat költök magamra, félretenni szinte egyáltalán nem szoktam.
2013. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem szabok,sőt,én nyaggatom,hogy nyugodtan vegye már meg amire áhitozik,de sajnálja rá (vagy fogom és megveszem nek,akkor örül mint egy kisgyerek)

Közös kassza,nekm is van költekezős hobbim,nem élünk rosszul,van félretett pénzünk,nem értem miért sajnálja magára költeni.

(bezzeg engem meglep mindenfélével mindig,megyünk ide-oda mindig,stb,ara nem sajnálja)

2013. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk egy szenvedély van és az a robogó :) Arra költ egy keveset, de nem sokat, úgy hogy hagyom had csinálja, hisz neki a 3 szerelme a robogó. 1 gyerek, 2 én, 3. robogó :)
2013. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%
Minden hónapban kap a férjem zsebpénzt,amit arra költ amire ő akarja! Sokszor kapok úgy virágot,hogy nincs semmiféle ünnep!!!!
2013. márc. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
45%
Na ezért sem szabad megnősülni!!!
2013. márc. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
"Minden hónapban kap a férjem zsebpénzt,amit arra költ amire ő akarja" Mi vagy te az anyja? Remélem a férjed fizetéséből adsz neki "nagylelkűen zsebpénzt"...
2013. márc. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
49%
18-as:Te mit nevezel zsebpénznek? Közös kasszán vagyunk immár elmúltunk 31 éves házasok!Igen minden hónapban adok neki pénzt,mert nem lehet tudni mi jön közbe és ne legyen rászorulva senkire! Ha kötözködni akarsz akkor megkérlek keress más partnert,mert azt gondolom,hogy te egy fillért sem kapsz a saját fizetésedből sem vagy nincs is munkahelyed!
2013. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%
"mert azt gondolom,hogy te egy fillért sem kapsz a saját fizetésedből" Nekem van annyi eszem, hogy önszántamból nem adom oda másnak, hogy ő majd beossza nekem.
2013. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!